2733
2739
عنوان

خانما بیاید نظر بدید راجع به این دو تا اسم..

| مشاهده متن کامل بحث + 1422 بازدید | 65 پست

عزیزم با نظرت درخصوص اسم های عجیب و غریب و فانتزی این روزها موافقم و منم نظرم اینه که اسم با معنای مناسب و فارسی قشنگه ، هرچند که انتخاب اسم واقعا شخصی است و به خودت ارتباط داره اما شاهین و شیرین قدیمی شدن
مثلا برای پسرت به اسم شروین - شایان فکر کن و برای دختر مثلا شیوا - شمیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این نظر شماست الان شاهرخ استخری اسم بچه اش گذاشت نبات خیلیم خودش شیک و امروزی میدونش

خب خودش ذوق كنه بزاره!!! مهم بچس كه بزرگ ميشه عوض ميكنه من اسممو اصلا دوست ندارم خيلي قديميه وقتي سر كلاس به حضور غياب ميرسع من تب ميكنم نذر صلوات ميگم منو با فاميلي بخونه!!! همه هم ميگن اصلا اسمت بهت نمياد خيلي وقتام جايي خواستن اذيتم كنن اسممو بع رخم كشيدن 

2731
2740
خب خودش ذوق كنه بزاره!!! مهم بچس كه بزرگ ميشه عوض ميكنه من اسممو اصلا دوست ندارم خيلي قديميه وقتي سر ...

عزیزم شیرین و شاهین شاید به نظر شما زیبا نباشه ولی واقعا اسامی نیستن که بچه بخواد فردا خجالت بکشه ازشون...😕😕😕

عزیزم شیرین و شاهین شاید به نظر شما زیبا نباشه ولی واقعا اسامی نیستن که بچه بخواد فردا خجالت بکشه از ...

خدايي شيرين همين الان قديميه!! شما فكر كن ٢٠ سال ديگه!! اسمه منم وقتي گذاشتن معمولي بوده الان قديميه!! اسمس فهيمس٢٤ سالمه خب ٢٤ سال پيش فهيمه معمولي بوده 

2706