2733
2734
عنوان

کسی بینی عمل کرده آیا؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7869 بازدید | 158 پست
دقیقا گوشتی ام و همین بدتر عصبی و نگرانم کرده

اگه واقعا قصدت عمله اصلا نترس من خودم چند سال بخاطر ترس از اينكه نتونم نفس بكشم عمل نكردم 

ولي بعد اينكه عمل كردم گفتم اگه ميدونستم اينقد راحته سه سال پيش عمل ميكردم 

انشالله كه شما هم عمل خوب و راحتي داشته باشي

زندگی جاریست،شایدم مادرشوهره😛
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از نظر تنفس یعنی انگار هیچ عمل نکردم از قبل هم راااااحتر نفس میکشم عاااااالی ولی سه ماهه تازه خب ...

شما چی عزیزم دکترت کی بود؟

قراره دختر خوبی بشم،پس لطفا نرید رو مخ
من اصلا خونی بالا نیاوردم شوهرمم اصلا بالا نیاورد چیزی...اولین باره میشنوم خون بالا اوردن رو

خب كار دكترتون خوب بوده 

چرا خون برميگرده نميدونم توي ريه يا شش 

كه تقريبا يه ساعت بعد بهوش اومدن خون بيرون مياد

2742
اگه واقعا قصدت عمله اصلا نترس من خودم چند سال بخاطر ترس از اينكه نتونم نفس بكشم عمل نكردم  ولي ...

ممنونم عزیزم،دقیقا بدجور استرس دارم فقط بدتر سردرگمم کجا برم ک چیزی نشه،راستش شوهرم زیاد موافق نیست این باعث شده بدتر استرس بگیرم ک خراب بشه چی😥

2740
تووووه من ک تهرانم😁

می دونم بخاطر همینم میگم

چون خواهر خودم تهران عمل کرد الان حقیقتا فامیل دکتر یادم نیس

ولی خیلیییی بد بود

به جا بیمارستان که برد کلینیک عمل کرد

بعدشم تنگی نفس گرفت خواهرم

دوباره بعد 6 ماه عمل کردش تا بهتر شد

خب كار دكترتون خوب بوده  چرا خون برميگرده نميدونم توي ريه يا شش  كه تقريبا يه ساعت بعد ب ...

اره خدایی دکترم حرف نداشت .تقریبا ۲ساعت بعداز عمل هم تامپون رو دراوردن و ۲هفته بعداز عمل دیگه چسب هم نزدم 🤣🤣🤣🤣🤣

می دونم بخاطر همینم میگم چون خواهر خودم تهران عمل کرد الان حقیقتا فامیل دکتر یادم نیس ولی خیلیییی ...

وای پس چسبندگی شایع هم هست😟

اره خدایی دکترم حرف نداشت .تقریبا ۲ساعت بعداز عمل هم تامپون رو دراوردن و ۲هفته بعداز عمل دیگه چسب هم ...

وای چه عالی شما حتما استخونی بودی،گوشتی سخت تره 

منم ازدواج کردم و مادرم 😊

البته ناگفته نماند خیلی بهش فکر میکنم اما ادم ترسویی هستم و از ترس نقاهت بعد عمل و اینکه بدفرم بشه اقدام نمیکنم  😂

نظرت مخالف پستی هست که ثبت کردم? به جهنم ریپلایم نکن! فقط درمورد مسائل مربوط به بچه داری نظرات مخالف را پذیرا میباشم.   
اره خدایی دکترم حرف نداشت .تقریبا ۲ساعت بعداز عمل هم تامپون رو دراوردن و ۲هفته بعداز عمل دیگه چسب هم ...

اوه چه زود چسبو برداشتي 

منو شب نگه داشتن بيمارستان فردا 8صبح در آورد تامپون بيست و چهار ساعت تامپون داشتم 

2706