2752
2734
واقعا؟ من یک نفرو دوست دارم اما در حدم نیست میخوام ازش جدا بشم بنظرت میتونم فراموشش کنم!؟؟؟ اخه روم ...

اره همه چی دست خود آدمه، 😁 دیوونه بودی رابطه برقرار کنی وقتی در سطحت نیست؟ حتما خیلی هم بهش بها دادی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وای بمیرم واسه دلت.شوکه شدم.حتما خیلی بهت سخت گذشته

داغون شدم سخت چیه😢

4سال همو خواستیم ازدواج کردیم حاصلش دخترم بود که یکساله شد باباش فوت کرد. 

کلا سه سال باهم بودیم. 

یه شبه دفتر زندگیم بسته شد. بیس روز به عید تموم شد😣

تنها تاپیک پربازدیدی بود ک تا اخر خوندم و فقط اشک ریختم 😖😖😖😖😞😞😞😞😞

یهو ولم کرد رفت نمیتونم فراموشش کنم😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!

من ک ازدواج کردم گذاش رف تهران..فقط محرم میاداین سمت.اونم میدونم فقط بخاطرمن میاد.تودسته چشش فقط دنبال منه..یبار ک باشوهرم وایساده بودم تودسه.دقیقا رو ب رو من وایساده بود.😔😔

تنها تاپیک پربازدیدی بود ک تا اخر خوندم و فقط اشک ریختم 😖😖😖😖😞😞😞😞😞 یهو ولم کرد رفت نمیتونم ...

😔از یه جایی به بعد خودم تصمیم گرفتم نخونم چون حالم خراب شد

احساس سوختن به تماشا نمیشود. آتش بگیر تا که بدانی چه میکشم !
2706