2737
2734
ديونتم ب مولا😂

فدا 😎😍😍😍

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

بچه دار شده، زنش 80 مثقال طلا داره شایدم بیشتر. خونه ماشین ال نود بهترین زندگی رو داره.خیلی پشیمونم

منم زندگیمو ب دندون گرفتم شوهرم به خاطر نازاییم طلاقم نده

اگر خدا آرزویی در دل تو انداخت                 بدان توان رسیدن به آن را در تو دیده است.                خدایا شکرت بخاطر معجزه ات.مواظب بچم باش سالم بدنیا بیاد.آمین یا رب العالمین.انشالله انشالله انشالله 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سينه سوختتم✋🏻

😄😍😍😍😍😍😍😍

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
2738

شپنج ساله ازش جدا شدم و چهار ساله ازدواج کردم و یه دختر 2 ساله دارم

تو این چهار سال اصلاااااا ندیدمش و بی خبر ولی دو ماهخ هر قبرستونی میرم یهو اونجاست و منو میبینه و واااای تا میرم خونه دنبالمه.دکتر کودک رفتم جلو درش بود.طلا فروشی جلو ویترین بود.بستنی فروشی و هزار جای دیگه... قسمته منو ببینه و دنبالم بیوفته.مجرده و الاف.پست های اینستا هم همش غمگین و مربوط به من.تو یکیش نوشته بود اهای فلانی حلالی

هنوز درگیرمه و ای کاش که نبود

نصیب شده ده ساله ازدواج کردم🙂

😄😄😄😄😄

ی وقتایی از دست خودم ودیگران دلم میگیره از خدای خودم فاصله میگیرم خدایا منو ببخش 😔 این امضای من تا زمانی که دوست های عزیزم نی نی دار بشن پابرجا خواهند ماند ..خدایا به دوستای مهربونم نی نی سالم وخوشمل بده  ....ثمین 😘 ماهرخ ..رزبانو..مریم بانو  ...میترا...کوثر..باران ..فاطمه 😍....زهرا..سارا...هلیامامان..سمیرا ..فاطمه ..زرینه ...سپیده ..بانو مهربون ..پرنسا۷۴...حسنا .. خرم بانو.. یاقوت سرخ...سمیه ..مامان سوفی..یاس۸۹..نیاز...بهار۹۸..هستیجان..jigali ... Dornaz ..روشنک 😍 کاربرلواشک.. بانوز ...ناناززززز۶۸.. zahra93..فندق_خانوم ..مالکوم ..اناهیتام ...گلفم ۵۴وبااااجی ..جاخالی... ..ودوستای دیگه تایپکمون ...انشاالله به زودی امضام عوض شه..🤲🤲🤲🤲🤲رزبانو.. حسنا.. پرنسا74. هلیا مامان.. سارا ..سمیرا..روشنک ..یاس ۸۹..کوثر..ناناززززز۶۸...فاطمه ...ماهرخ.یاقوت سرخ ..سمیرا...فندق خانوم..مالکوم....بهار۹۸..مامان شدن شکر خدای مهربون 
بچه دار شده، زنش 80 مثقال طلا داره شایدم بیشتر. خونه ماشین ال نود بهترین زندگی رو داره.خیلی پشیمونم ...

انشالا بچه دارم میشی 

ی وقتایی از دست خودم ودیگران دلم میگیره از خدای خودم فاصله میگیرم خدایا منو ببخش 😔 این امضای من تا زمانی که دوست های عزیزم نی نی دار بشن پابرجا خواهند ماند ..خدایا به دوستای مهربونم نی نی سالم وخوشمل بده  ....ثمین 😘 ماهرخ ..رزبانو..مریم بانو  ...میترا...کوثر..باران ..فاطمه 😍....زهرا..سارا...هلیامامان..سمیرا ..فاطمه ..زرینه ...سپیده ..بانو مهربون ..پرنسا۷۴...حسنا .. خرم بانو.. یاقوت سرخ...سمیه ..مامان سوفی..یاس۸۹..نیاز...بهار۹۸..هستیجان..jigali ... Dornaz ..روشنک 😍 کاربرلواشک.. بانوز ...ناناززززز۶۸.. zahra93..فندق_خانوم ..مالکوم ..اناهیتام ...گلفم ۵۴وبااااجی ..جاخالی... ..ودوستای دیگه تایپکمون ...انشاالله به زودی امضام عوض شه..🤲🤲🤲🤲🤲رزبانو.. حسنا.. پرنسا74. هلیا مامان.. سارا ..سمیرا..روشنک ..یاس ۸۹..کوثر..ناناززززز۶۸...فاطمه ...ماهرخ.یاقوت سرخ ..سمیرا...فندق خانوم..مالکوم....بهار۹۸..مامان شدن شکر خدای مهربون 
داغون شدم سخت چیه😢 4سال همو خواستیم ازدواج کردیم حاصلش دخترم بود که یکساله شد باباش فوت کرد.  ...

ای وای ای وای خدای من.وحشتناکه.هیچ جمله ای نمیتونه غم تو رو کم کنه😢😢😢😢😢

داغون شدم سخت چیه😢 4سال همو خواستیم ازدواج کردیم حاصلش دخترم بود که یکساله شد باباش فوت کرد.  ...

😔خدابهت صبربده

احساس سوختن به تماشا نمیشود. آتش بگیر تا که بدانی چه میکشم !
همین الان دارم با تلفن باهاش صحبت میکنم الهی دورش بگردم دعا کنید بهش برسم😢

ایشالااا حتما میرسی😘

احساس سوختن به تماشا نمیشود. آتش بگیر تا که بدانی چه میکشم !
2706