2737
2734

همیشه خسته س. همیشه فکرش مشغوله. همیشه خوابش میاد

یعنی آرزو به دلم موند عین برادراش پر شر و شور باشه. از سرکار که میاد میگه خسته ام حتی حرف هم نمیزنه ساعت 9 هم میخوابه من میمونم با بچه ی ۹ ماهم. از صبح هم تو خونه تنها وقتی هم میاد هیچ فرقی نمیکنه. برادرشوهرم صبح تا شب کار میکنه ولی هررررجا هررروقت باشه جاریم بگه بریم بیرون زود حاضر میشه. بعضی وقتا منم باهاشون رفتم تنها چون شوهرم گفته من حوصله ندارم 

واقعا دارم افسردگی میگیرم. تنهای تنهام. همش پای گوشی و اینترنت وقت میگذرونم خسته شدم 😭 😭 😭 😭 

من یک زنم. یک زن معمولی. زنی با هزاران حسرت و آرزو. زنی در آرزوی آرامش و خوشبختی... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چقد سخت، منم شرایطم تقریبا اینجوریه الان شوهرم دوجا کارمیکنه من ماه نهم بارداری کلا تنها بودم خونه بابام موقع زایمان فقط میتونه بیاد البته درکشم میکنم زندگی سخته فشار اقتصادی همه چی رو بهم ریخته

همیشه اینجوری بوده یا تازگی شده

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
2740

باید برنامه ریزی کنی

مثلا من با همسرم یه قراری دارم از سر کار که میاد 2 ساعت بخوابه بعدش هر چی من بگم یا میریم بیرون میچرخیم یا پارک میریم یا خرید و گاهی هم شام

آخر هفته ها هم همینطور در ماه یه شهر نزدیک هم میریم میچرخیم

شما هم همینجوری برنامه بچین

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

برعکس شوهرمن ۳۰سالشه فک میکنه جووون ۱۶سالس بس ک ب خودش میرسه انرژی داره اینجوری هم بده

خیابان زمستان کوچه اسفند پلاک ۱۲😍گل دخترم اومد بغلم خدایا مرسی بابت هدیه قشنگت