2737
2734
عنوان

خانوماي كدبانوووو؟؟؟؟

81 بازدید | 8 پست

سلام ميخوام يه دسر خوشمزه درست كنم ،ولي بلد نيستم،لطفا ميشه به جز كيك يخچالي و ژله يادم بدين؟

سلام من پرستار آی سی یو و بخش سرطان هستم.همه ی سؤالاتتون درباره پرستاری و بیمار هاتون جواب داده میشه،و همین طور مشاوره درباره کنکور پرستاری و ارشد و همین طور آزمون استخدامی 😉😍

منم بلد نیسم خواستم بگم کدبانوام ولی😒😆😎😂

🖤بابا جونم روحت شاد😞 الهم صلی الله محمد و آل محمد🖤•فقیر،به دنبالِ شادی ثروتمند.ثروتمند،به دنبال سادگی زندگی فقیر است.کودک،به دنبال آزادی بزرگتر.بزرگتر،به دنبال سادگی کودک.آنان که رفته اند،در آرزوي بازگشت.آنان که مانده اند،در آرزوی رفتن.خدایا...کدامین پل در کجای دنیا شکسته استکه هیچ کس به مقصدش نمیرسد؟♥️⃟   𝕎ℍ𝔼ℝ𝔼 𝔼𝕍𝔼ℝ 𝕐𝕆𝕌 𝔸ℝ𝔼 𝕄𝕐 ℍ𝔼𝔸ℝ𝕋 𝕀𝕊  هرجا باشی قلبم اونجاست . .! ❥ 

چیز کیک😅 عاشقشم ب همه هم توصیه میکنم.

کیک لیوانی هم خوبه.   شله زرد😁نمیدونم چرا گفتم چنروزه هوس کردم😂

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چیز کیک😅 عاشقشم ب همه هم توصیه میکنم. کیک لیوانی هم خوبه.   شله زرد😁نمیدونم چرا گفتم چنروزه ...

چيز كيك و دستورش رو بگو

سلام من پرستار آی سی یو و بخش سرطان هستم.همه ی سؤالاتتون درباره پرستاری و بیمار هاتون جواب داده میشه،و همین طور مشاوره درباره کنکور پرستاری و ارشد و همین طور آزمون استخدامی 😉😍
پاناکوتا وانیلی فوق العاده خوشمزس

ميشه دستورش رو بگي عزيزم

چيز كيك و دستورش رو بگو

بیسکوییت پتی بر خورد میکنی با کره اب شده مخلوط میکنی و میریزی ته قالب میزاری یخچال تا خودشو بگیره.بعدش پنیر خامه ای.کمی خامه.کمی شیر.ژلاتین.وانیل.شکر مخلوط میکنی و وقتی بیسکوییتت خودشو گرفت.این مخلوط رو میریزی روش و میزاری یخچال تا ببنده.

و در اخر هر ژله ای ک دوس داری مایعش رو اماده کن.وقتی هم ک اون مواد قبلیت تو قالبت خودشو گرفت.مایع ژلت رو بریز روش و با تکه های میوه همون ژله.

مثل آلبالو.انار.پرتقال.موز یا هرچی ک دوس داری.😁

و یکی دیگ پاناکوتا هم:

ژلاتین.خامه.وانیل.شیر مخلوط میکنی.و ب صورت کج یا هرجور ک دوس داری میزاری میبنده.و وقتی سفت شد و خودشو گرفت روش مایع ژلت رو میریزی.تمام😁

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
2740
ميشه دستورش رو بگي عزيزم

عزیزم تو گوگل هست اما منم بهت میگم

من اول میام ژله توت فرنگی رو مثل همیشه درست میکنم کف قالبم توت فرنگی میزارم بعد ژله توت فرنگی رو میریزم روش میزارم تو یخچال حالا میرم سراغ درست کردن پاناکوتا

نصف بسته خامه صبحانه

شکر نصف لیوان

وانیل یک قاشق چایخوری

پودر ژلاتین دوقاشق غذاخوری

اول تو یه کاسه نصف استکان آب بریز و پودر ژلاتین رو بریز تو آب و این کاسه رو بزار رو سر کتری تا ژلاتین حل بشه همش هم بزن

تو این فاصله تو یه ظرف که بشه بزاری رو شعله شیر و شکر و خامه رو بریز و بزار رو شعله گاز و مرتب هم بزن تا خامه باز بشه حواست باشه نجوشه هروقت کناره های ظرفت حباب درست شد زیرش رو خاموش کن و وانیل رو اضافه کن و هم بزن بعد هم پودر ژلاتینت که حالا یه مایع شفاف شده بهش اضافه کن و هم بزن 

چون میخوایم بریزیم رو ژله صبر میکنیم تا خنک بشه البته نه خیلی که سفت بشه بعد میریزیم رو ژله به آرومی و میزاریم تو یخچال بهتره یه شب بمونه و فردا صبح چون تو این دسر خامه هست وقتی قالب رو برگردونیم به راحتی از قالب جدا میشه 

اما چون تهش ژله هست برای اینکه راحت جدا بشه قالبت رو چند ثانیه بزار تو آب داغ و دور دسر رو یه چاقو به آرومی بکش تا جدا بشه از قالب بعد برش گردون

هرچه دلم خواست نه آن میشود  /  هرچه خدا خواست همان میشود.