2737
2734
عنوان

تاپیک جامع علافها و بیکارها😂

361 بازدید | 62 پست

بیاین خودی نشون بدین ببینم

وسایل پذیرایی هم مهیاست پفک و شربت ابلیمو، چای، طالبی همه چی

منو آزاده😁

بگین ببینم در چه خالین؟

نهار پختین؟

من که معمولا تو سایت تلپم ولی وقتی شوهرم میاد پامیشم کار میکنم میگم وااای از صبح دور کار هستم ، چرا تموم نمیشه؟

میگه برو خودتی من که می‌دونم همش تو نی نی سایتی 😂

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

بخودتون بیاین انقد علاف نباشین😂😂😂یه بستنی بده من برم😂😂😂

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
2738
من سر كارم الان  فقط بعضي وقتا ي سري ميام سايت😁

اره عزیزم😂😂😂

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
من سر كارم الان  فقط بعضي وقتا ي سري ميام سايت😁

خیلی وقت بود ندیده بودمت😘

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁
من دو نوع نهار درس کردم و سالاد الانم کنار دخترم دراز کشیدم ولی ناراحتم😢

چرا ناراحت عزیرم؟

من الان از یونی برگشتم خسته و کوفته ناهار خوردم لش کردم😂😂😂یخ بازی پیرمو نگا میکنم زیر لب صلوات میفرستم داد نزنم😂😂😂

من امروز ازاد ازادم شوهرمم تا شب نمیاد

برو خوووش باش💃

2706