2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مشکلی دارین؟چون میدونم روحیه ی مردارومیشناسه چقدشمابی جنبه ومنحرفین

دوست من پیش مشاور خانوم رفته بود داستان زندگیشو داشت میگفت مشاوره زد زیر گریه. دوستم عصبانی شد بلند شد گفت من اومدم کمکم کنی گریه تو به چه دردم میخوره؟ دیگه مشاوره نرفت

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2738
همون دیگه منم تجربه دارم نمیشناسی؟؟

نه عزیزم. تا حالا نرفتم. مجردم هنوز به این چیزا نیاز پیدا نکردم😁

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
میشه شفاف حرفتوبزنی؟؟خوبه توهم ازشوهرت کتک بخوری بیای اینجاکمک بگیری همه بهت هجوم بیارن؟؟

امیدوارم مشکلت حل بشه . 

ولی معمولا وقتی خانومها صبور ترند . کتک نمی خورند . چون همه ی مردها به نوعی وحشی اند . نباید پا رو دمشون گذاشت . 

اینطوری که بایدلال باشم مهریه هم هیچی ندارم

اگه شوهرت مشکل اساسی مثل زن بارگی . اعتیاد . وغیره نداره . با صبر و سکوت و لبخند می تونی آرامش کنی . 

شوهرم من خیلی وحشی بود . از بس صبوری کردم . و دعوا رو کش ندادم . و آرام بودم . آدم شد . 

2706