2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی اینم خاست برا ازدواج با من آشنا بشه؟

بعید نیست.

ولی پا نده. ممکنه میخواد امتحان کنه. بگو ما خانواده سنتی هستیم باید رسمی بیاید خواستگاری.

اگه واقعا بخوادت میاد.

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷
2731
واقعا چرا اخه دستمالی کرددن یه ادم به چ دردشون میخوره

تنها درد مردا لذت بردن از یه زنه اول پول بعد رابطه،خداحافظی کن اگه بخواتت و قدر پاکی بدونه میاد خواستگاری وقتی راحت به دست بیارن راحت استفاده کنن راحت میندازن دور

تنها درد مردا لذت بردن از یه زنه اول پول بعد رابطه،خداحافظی کن اگه بخواتت و قدر پاکی بدونه میاد خواس ...

خانوما هم که ماشالا همه درست وحسابی

هیچکدوم نه دروغ میگن نه تیغ میزنن نه دورو هستن

همه از دم یپا خانوم متشخص

پنگوعنا هم بال دارن وپروازمیکنن  

خانوما هم که ماشالا همه درست وحسابی هیچکدوم نه دروغ میگن نه تیغ میزنن نه دورو هستن همه از دم یپا خ ...

شما خودتون یه پسر مرفه باشی و به یه دختر ساده البته مرفه این حرفو بزنی یعنی برای احساسات زودگذره؟

2738
خانوما هم که ماشالا همه درست وحسابی هیچکدوم نه دروغ میگن نه تیغ میزنن نه دورو هستن همه از دم یپا خ ...

نه زنا اگه نکنن هم اشتباه میکنن نه هر زنی این کار نمیکنه،این آقا می‌خواد کیفشو کنه راحت میگه رل وقتی این توقع داره حقشه یکی بیاد تو راهش از پولش استفاده کنه پرتش کنه یه کنار نه که دنباله دختر پاک باشه بره دنبال یکی مثل خودش

2706