2737
2734
عنوان

متخصص زنان درشیراز (به کمکتون نیاز دارم )

| مشاهده متن کامل بحث + 6123 بازدید | 31 پست
اگر میخوای زایمانت طبیعی باشه برو سراغ دکتر شهریور یا قاسم خانی. توی بیمارستان کوثر هستن. قاسم خانی ...

کدوم برا پیشگیری از سقط بهترن

لطفا برا سلامت نی نیم صلوات بفرستید. ممنون.این بارداری سومم هست دوتای قبلی سقط شدن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کدوم برا پیشگیری از سقط بهترن

هر دو خیلی عالین. خیلی تعریفشون رو شنیدم. اگر بتونی قاسم خانی بری حرف نداره ولی اگر نشد برو سراغ شهریور. خیلی رسیدگی میکنن. همه برا رفتن پیششون سر دست میشکونن. اینارو یکی از دکترای معروف بهم معرفی کرده، ولی من چون میخوام سزارین بشم هیچکدومشون قبولم نکردن

2728
هر دو خیلی عالین. خیلی تعریفشون رو شنیدم. اگر بتونی قاسم خانی بری حرف نداره ولی اگر نشد برو سراغ شهر ...

پس کجا رفتین برای سزارین؟ 

فرشته مامان بی صبرانه منتظرتم😍دلم اغوشتو میخواد همه وجودم😍😍😍❤️💖😘سزارین هستم دو هفته تیکرو زدم جلو 
پس کجا رفتین برای سزارین؟ 

من هنوز زایمان نکردم عزیزم. دکتر غریب زاده سزارین انجام میده ولی یه پولی میگیره. من یه مدت میرفتم پیشش ولی بعد نظرم عوض شد الان دارم میرم پیش دکتر شرکا. بهش گفتم سزارین میخوام گفته نه . ولی احتمال داره از طریق اشنایی که تو بیمارستان دارم قبول کنه که سزارین رو انجام بده

اکانت ام گم کردم😭 با اکانت دیگه ام اومدم جوری میشه پیداش کنم ؟

شماره و رمزتونو مگه ندارین

♥️من یک مدافع سلامت هستم♥️در یک بیمارستان کرونایی♥️میشه برای سلامتیم دعا کنی دوس جونی♥️
من هنوز زایمان نکردم عزیزم. دکتر غریب زاده سزارین انجام میده ولی یه پولی میگیره. من یه مدت میرفتم پی ...

من موندم چیکار کنم. ب شدت از طبیعی میترسم😢تواناییشو  هم ندارم. دکترا هم میگن نه سزارین نمیشه اختیاری 

فرشته مامان بی صبرانه منتظرتم😍دلم اغوشتو میخواد همه وجودم😍😍😍❤️💖😘سزارین هستم دو هفته تیکرو زدم جلو 
2738
من موندم چیکار کنم. ب شدت از طبیعی میترسم😢تواناییشو  هم ندارم. دکترا هم میگن نه سزارین نمیشه ا ...

والا یه دکتر به من گفت احتمال اینکه این اجبار برداشته بشه زیاده چون خیلیا ناراضین.حالا کی قرار برداشته بشه خدا میدونه. ایشالا تا موقع زایمانت همه چی درست بشه. الان چند وقتته؟

سلام دکتر مبولی خیلی خوبه خیلی البته نباید اذیتش کنی گناه داره آخه 

😐😐😐

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
سلام دکتر مبولی خیلی خوبه خیلی البته نباید اذیتش کنی گناه داره آخه 

😒😒😒😒😒😒

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
2706