2737
2734
عنوان

خانومايي كه زايمان طبيعي داشتين

491 بازدید | 71 پست

سلام.من بچه اولمه و خيلي دلم ميخواد زايمانم طبيعي باشه و برعكس همه من از سزارين ميترسم.دكترم هم لگنم رو معاينه كرد و گفت براي طبيعي عاليه و مامان خودم هم زايمان هاي خيلي راحتي داشته....اما تو اين سونو اخري فهميديم بچه درشته و دوهفته از سنش جلوتره.تو٣٦هفته٣٢٠٠كيلو هست 

الان حساب ميكنم تا يه ماه حداقل٤كيلو ميشه واسه همون دو دل موندم.دلم نميخواد زياد بخيه بخورم يا بچه گير كنه و سز اورژانسي بشم

شما كه طبيعي زايمان كردين لطفا از تجربياتتون بگين و اينكه وزن ني ني تون چند كيلو بود؟دور سرش چه قدر بود؟؟؟؟؟

دارم به هدفم میرسم با کالری شماری و سالم خوری و ورزش تونستم👍تو هم میتونی🙋🏻‍♀️وزن ابتدا ۱۱۰🤦🏻‍♀️وزن اکنون ۷۴🤷🏻‍♀️وزن هدف 67💃🏻قد ۱۷۶💪                             سایز ابتدا(۵۲)XXXXXXL🙄⌛️  سایز اکنون(۴2)XL💃🏻😍
اگه وزنش خیلی بالا باشه خود دکتر بهت اجازه طبیعی نمیده 

دكتر گفت لگنم عاليه و احتمالا رد بشه ولي تصميم نهائي با خودته

دارم به هدفم میرسم با کالری شماری و سالم خوری و ورزش تونستم👍تو هم میتونی🙋🏻‍♀️وزن ابتدا ۱۱۰🤦🏻‍♀️وزن اکنون ۷۴🤷🏻‍♀️وزن هدف 67💃🏻قد ۱۷۶💪                             سایز ابتدا(۵۲)XXXXXXL🙄⌛️  سایز اکنون(۴2)XL💃🏻😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چرا ۳۶ رفتی سونو؟ کاش ۳۸ میرفتی 

منم عاشق طبیعی بودم و از سزارین میترسیدم

درد طبیعی رو کشیدم و سزارین شدم

اگه بچه بزرگه حتما سزارین کن

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊

لطفا وزن ني ني هاتون موقع زايمان و دور سرشون رو اگه يادتونه بگين

نمیدونم والا حتما چون بچه درشت میشه لگن هم باز تر میشه 

من طبیعی زایمان کردم لگنم خیلی عالی نبود بخیه خوردم بچه 3200بود 38هفته و یک روز بودم 

از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود ؟؟؟؟                به کجا میروم آخر ننمایی وطنم                          خداوندا مرا آن ده که آن به  
2738
چرا ۳۶ رفتی سونو؟ کاش ۳۸ میرفتی  منم عاشق طبیعی بودم و از سزارین میترسیدم درد طبیعی رو کشی ...

چرا عزيزم٣٨؟چه فرقي ميكرد؟

بچه شماهم درشت بود؟

ب من تو 32هفته ی سونو معروف گفت3800هست.خیلی درشته 38،هفته ی جا دیگه گفت 2850 40هفته و 5روز با 3400 ...

واااا🧐🧐🧐اين همه اختلاف چرا بايد باشه.منم سونو خوبي رفتم نميدونم والا

ب من تو 32هفته ی سونو معروف گفت3800هست.خیلی درشته 38،هفته ی جا دیگه گفت 2850 40هفته و 5روز با 3400 ...

طبيعي به دنيا آوردين؟

2706