2737
2739
عنوان

اولین رابطه بعداززایمان

1261 بازدید | 29 پست

سلام من سه ماهه زایمان کردم وتواین سه ماه بیشتروقتم بابچم بوده ورابطه نداشتیم..شوهرمم سرد شده..چیکارکنم حالا😭شوشوهم سره کاره شب ک بیاد تاوقتی بچه رو بخوابونم خواب رفته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کافور بخور فعلا😃

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
2731
بچه رو زود تر بخوابون تا شاشو اومد تنها باشید بچه هم خواب باشه 

شاشو😂

خداازت سپاسگذارم که تودلیم روحفظ میکنی ازت ممنونم که به زودی زود تواغوشم میگیرمش سپاسگذارم که نه ماه انتظارم زود وبه سلامت به پایان میرسه وتوراهیمون سلامت میاد پیش منو باباش.....😍😘😘😘😘
2738
از دست این بچه ماشالله به مثل قبل ب خودم نمیرسم 

بچه رو عادت بده کنار مادرت بمونه . یا مامانت بیاد خونت . نگهش داره .‌ حموم برو خودتو ژاگوز کن .. اماده باش.. 

مامانتم ک رفت . لباس مشکی کوتاه جگرررررر بوپوش. عطرررررر خیلی مهمه همیشه خوشبو باش. بوی مشک دوغ ندی.

خلاصه بچه نیم ساعت ک میخوابه😃

سریع جابج کن

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...

شاشو!😁😁😁😁😁

من ریخته ام در رگ تو شیره جان💚هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💚این همنفسی چ حس و حالی دارد💚در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤❤

استارتر بالاخره ک بچه نصف شب میخابه نصف شب بچسب به شوهرت بفهمه بچه رو خابوندی البته با لباس نچسبیاا لخت پخت بچشب خاهر

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

خخخخ دلبر😂😂😂شاشو

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
2706