2752
2734
عنوان

دلم خیلی گرفته از بی معرفتی خانواده شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 625 بازدید | 45 پست
خیلی وقتا دیدم دلیل تبعض ها اینه که اخلاق برادرا فرق داره یکی گله میکنه شمایت میکنه قهر میکنه یکی ...

شوهر من اونی که هیچ وقت هیچی نمیگه

من یک زنم. یک زن معمولی. زنی با هزاران حسرت و آرزو. زنی در آرزوی آرامش و خوشبختی... 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم برا منم فرق گذاشتن...برا جاریم خیلی وسیله گرفتن گذاشت رو جاهازش اما برای من نه منم بهشون تیکه ...

منم تیکه ميندازم ولی اونا خودشون و میزنن به نفهمی

من یک زنم. یک زن معمولی. زنی با هزاران حسرت و آرزو. زنی در آرزوی آرامش و خوشبختی... 
2731
چرا عزیزم ؟

شوهرمو دوستدارم ولي خانوادش مثل مال شما😔😔 يخچال هم انقدر گفتم ب شوهرم دقلو خريدن اونم مارك ايراني 

اسمم كبري نيييييس😅اينجا مثل كارنامه اعماله هرچي مينويسي پاك نميشه😅
راس میگی منم تصمیم گرفتم دیگه ازشون هیچ انتظاری نداشته باشم 

انقدر راحت میشه زندگی کرد وقتی انتظار نداشته باشی...نه دیگه دلگیری بوجود میاد نه کدورت..طرف مقابل هم رفته رفته متوجه میشه ک نباید از شما انتظاری داشته باشه...

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️
منم تیکه ميندازم ولی اونا خودشون و میزنن به نفهمی

بیخیال باش دیگه عزیزم...منم اصلا فراموش نمیکنم اما مثل خودشون رفتار میکنم

برادر شوهرام و خونواده شوهرم مثل مهمان اومدن تو عروسیم بدون اینکه ۱ ریال کمکون کنن یا کادو بدن...برا همشون جبران میکنم...اما الانم غصه نمیخورم خودمو پیر کنم

میدونی مشکلتون چیه واسه اینکه  شوهراتون اونقدر مستقل نشدن که خودشون بخوان عروسی بگیرن بعد انتظار دارن پدرشون براشون خرج کنه اونوقت برای یکی یذره بیشتر بشه دلخوری پیش میادکه چرا فرق گذاشتن  منم باشم ببینم فرق میذارن ناراحت میشم ولی من شوهرم چهارتا برادرن از اول همه مسولیت با خودشون بوده اصلا برا هیچ کاری از باباشون انتظار نداشتن کمکشون کنه  واسه همینه هر کاری کردن ماشین خریدن خونه خریدن عروسی کردن هیچ کدوممون ناراحت نبودیم چون به اندازه وسع شوهرامون هر کاری انجام دادن 

میدونی مشکلتون چیه واسه اینکه  شوهراتون اونقدر مستقل نشدن که خودشون بخوان عروسی بگیرن بعد انتظا ...

کلی خودشون و کشتن کلا همون پول عروسی و دادن که خجالت میکشم بگم چقدر دادن. تمام خرج ها رو شوهرم خودش کرد. اونا فقط و فقط پول شام و دادن و نه چیز دیگه 

شوهرمو دوستدارم ولي خانوادش مثل مال شما😔😔 يخچال هم انقدر گفتم ب شوهرم دقلو خريدن اونم مارك ايراني& ...

هععععععععی منکه همیشه و همه وقت پدرشوهرم و نفرین میکنم خدا ازش نگذره الهی

وای وای نگو از خریدا ک داغ دلم تازه میشه.منم از موقع عقد تاعروسی هرچی خریدن ب سلیقه خواهرشوهرومادرشوهربودو اینکه کلا سلیقه من بااونازمین تااسمون بود.فک کن کفش گرفتن اندازه سایزپا خواهرشوهرم😐اصن نکردن خودمو ببرن بابامانتو و کفش و لباس ک باید سایز طرف باشه مگه اون میخواد استفاده کنه.خلاصه خیلی بی فرهنگیه اینکارو ک چی مثلا حالا.والا من برا زنداداشام چ مجرد بودم چ متاهل همش میگفتم ب داداشام باخانماتون برین بخرین سلیقه هرکی یکجوره بایداحترام گذاشت تازه میگفتم خسیس بازی سرقیمت درنبارین زنتون ارزشش بالاتر ازاین حرفاست حالا وضع خودم چی شد.وای ب حال اوناکه دخالت میکنن

میشه با دلهای پاکتون یک صلوات برای مادرم بفرستین؟🌹یکسال از آسمانی شدنش میگذره😔
وای وای نگو از خریدا ک داغ دلم تازه میشه.منم از موقع عقد تاعروسی هرچی خریدن ب سلیقه خواهرشوهرومادرشو ...

بخدا اونایی که عروس ما شدن چجوری براشون خرج کردیم و عزت و احترام ولی چه خانواده ای نصیب خودمون شد

راست میگه باز برای شما عروسی گرفتم برای من اونم که نکردن هیچ کادوهای عروسیرم ندادن

همونم نمیگرفتن سنگین تر بودن بخدا

2706