2737
2734
بله زن متونه از خانواده شوهرش مهریه اش رو درخواست کنه

کی گفته؟

فقط از داراییش میتونه برداره. درصورتی که پدرشوهر تضمین کرده باشه مهریه را از پدرشوهرش میتونه بگیره در غیر اینصورت هیچی

🌹هُوَ مَعَكُمْ أَیْنَ مَا كُنتُمْ🌹
اصلا ارث به کی تعلق می گیره ؟؟ سوال منم هست .

اگه مرد فوت کنه مهریه ک حتما به زن تعلق میگیره اگه بچه هم نداشته باشه یک چهارم ارثیه واسه خانوم هس اگه بچه داشته باشه یک هشتم به خانم میرسه

البته یه قانونی هم هست ک اگه مرد قبل پدر یا مادرش فوت کنه ارث به اونا هم میرسه

بی عشقی نداشتن ِ تلخیست ،هرگز نباشد ک در دلت عشق نباشد..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

و درباره مهریه شما باید از وراثشون یعنی پدر یا مادر یا فرزندانو اگر این دو نبودن جدشون و اگر نبودن خواهر یا برادراشون طلب کنید... باید برید دادسرا  دادخواست طلب مهریه از وراث رو بنویسد و درقسمت خوانده اسامی کسانی ک گفتم بنویسید...هزینه تمبرش فکر کنم 20 هزار تومانه.

عاجزانه خواهش میکنم کامنتامو لایک نکنید!روزی 70 تا اعلان برام میاد و اذیت میشم.جرات ندارم تو تاپیک نظر بدم.دست خودم نیست کامنتام عامه پسنده      
2728
خودشون میدن؟؟یا باید رفت دادگاه؟

خودشون که قطعا نمیدن ... باید صحبت کنن توافق کنن سر یه مبلغی . 

وگرنه باید بره دادگاه و شکایت بازی ببینه چی میشه

دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...       
اگه بچه داشته باشه به پدرومادرش اموالش نمیرسه،؟

چرا یک هشتم به پدر و مادر هر دو میرسه 

اول مهریه بعد یک هشتم یا یک چهارم زن بعد یک هشتم پدر و مادر مابقی میرسه به بچه هر چی موند

ومرد هیچ نداشته باشه زن بیچاره چه میشه؟

ماترک نداشته باشه نمیتونه مهریه بگیره

ولیاگر مرد اموالی داشته باشه قبل از اینکه وراث سهم الارث را تقسیم کنند باید اول دیون متوفی را بدند که مهریه دین محسوب میشه.

بعدش هر چی موند به نسبت سهم تقسیم میشه زن هم یک چهارم از آن چه بعد از برداشتن مهریه باقیمانده ارث میبره. چون فرزند نداره.

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷
2740
و درباره مهریه شما باید از وراثشون یعنی پدر یا مادر یا فرزندانو اگر این دو نبودن جدشون و اگر نبودن خ ...

عزیزم اگه قبلا قبول کرده باشن میتونه از پدر و جد بگیره اگه نه فقط اموال 

عزیزم اگه قبلا قبول کرده باشن میتونه از پدر و جد بگیره اگه نه فقط اموال 

بله منظورم همون بود کامنتای قبل تر گفتم ک اگر ارثی بهشون میرسیده درصورتی ک از کسی با رعایت شرایط ارث میبردن.

عاجزانه خواهش میکنم کامنتامو لایک نکنید!روزی 70 تا اعلان برام میاد و اذیت میشم.جرات ندارم تو تاپیک نظر بدم.دست خودم نیست کامنتام عامه پسنده      
اگه تو عقد نامه مهریه به عهده مرد باشه از اموال نرد برمیدارن ویک چهارم از اموال

یعنی کسایی هستن که تو عقدنامه مینویسن مهریه از خانواده همسر بکیرن؟

خدایاشکرت