2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله عزیزم 

از دارایی شوهرت حتی اگر هم دارایی نداشت میتونی از خانواده اش طلب کنی.

اگر دختر داشته باشه از شوهرش هم سهم جدا اما بقیه رو پدر و مادر و .... شوهر میبرن

اگر پسر داشته باشه هیچیک از اقوام مرد نمیتونن ببرن

2731
و درباره مهریه شما باید از وراثشون یعنی پدر یا مادر یا فرزندانو اگر این دو نبودن جدشون و اگر نبودن خ ...

خانوما خواهشا وقتي از مساله اي آگاهي نداريد اصلا جواب نديد! 

اينا چيه شما نوشتي آخه ؟؟!!!! خوشت مياد باعث گمراهي و سرگردوني مردم بشي ؟

"مهم بودن" در نگاه دیگران را فراموش کن،،، "روزنامه روز شنبه، زباله روز یکشنبه است "
متوجه منظورتون نشدم اما خوب من برادرشوهرم فوت کردخانمش شکایت پدرشوهرم کردچون برادرشوهرم هیچی نداشت ا ...

دوست عزیز زنشون چرا کاری نکردن؟؟؟ متاسفم لااقل پدر و مادرشون رضایت نمیدادن یا درخواست دیه میکردن ک سره این خانم بی کلاه نمونه... همسرشون جز اولیا دم نیست وگرنه ب راحای مهرش از دیش برداشته میشد.

عاجزانه خواهش میکنم کامنتامو لایک نکنید!روزی 70 تا اعلان برام میاد و اذیت میشم.جرات ندارم تو تاپیک نظر بدم.دست خودم نیست کامنتام عامه پسنده      
2740
خانوما خواهشا وقتي از مساله اي آگاهي نداريد اصلا جواب نديد!  اينا چيه شما نوشتي آخه ؟؟!!!! خوش ...

خانم محترم بنده رشتم حقوق هست و طبق طبقه بندی وراث براشون توضیح دادم! اینایی هم ک نوشتم طبقه بندی و دسته بندی برای ارث هست!!!!!!! خیر بنده ابدا دوست ندارم باعث گمراهی بشم ولی گویا شما دوست دارید باعث ایجاد جو مشوش بشید!

عاجزانه خواهش میکنم کامنتامو لایک نکنید!روزی 70 تا اعلان برام میاد و اذیت میشم.جرات ندارم تو تاپیک نظر بدم.دست خودم نیست کامنتام عامه پسنده      
خانم محترم بنده رشتم حقوق هست و طبق طبقه بندی وراث براشون توضیح دادم! اینایی هم ک نوشتم طبقه بندی و ...

مشخصه شاگرد زرنگي هستي   

طبقه بندي ارث چه ربطي به مهريه داره؟! وراث متوفي هيچ وظيفه اي براي پرداخت مهريه زوجه ندارند خانم حقوقدان

"مهم بودن" در نگاه دیگران را فراموش کن،،، "روزنامه روز شنبه، زباله روز یکشنبه است "
مشخصه شاگرد زرنگي هستي     طبقه بندي ارث چه ربطي به مهريه داره؟! وراث متوفي هيچ وظيفه اي ...

با افتخار بله شاگرد زرنگی هم هستم اتفاقا چه عالی حدس زدید!

پیرو کامنت قبلیم این پست رو گذاشتم..

محض اطلاعتون باید عرض کنم که مهریه خانم از ارثی که برای اون اقا (به هر طریقی که بهشون ارث رسیده چون فقط از طریق پدر..جد..ارث نمیرسه و امکانش هست از سایر اعضای خانواده با شرایطی هم ارث برسه)  قابل پرداخته و خانم با تهیه دادخواست طلب مهریه از وراث میتونه مهریه رو بگیره.

مشخصه شاگرد زرنگي هستي     طبقه بندي ارث چه ربطي به مهريه داره؟! وراث متوفي هيچ وظيفه اي ...

در ضمن اتفاقا وراث متوفی در صورت ارائه دادخواست از جانب خانم الزام به پرداخت مهریه دارن!!!

با افتخار بله شاگرد زرنگی هم هستم اتفاقا چه عالی حدس زدید! پیرو کامنت قبلیم این پست رو گذاشتم.. مح ...

طرف مرده بعد از خانواده اش بهش ارث ميرسه بعد از اون ارث مهريه زنشو ميدن؟؟   

موفق باشي دخترم

خدافظ

طرف مرده بعد از خانواده اش بهش ارث ميرسه بعد از اون ارث مهريه زنشو ميدن؟؟       موف ...

پیشنهاد میکنم حتما با یک وکیل یا حقوقدان صبور در این باره صحبت کنید توضیحات مفصلی داره... 

به همچنین...

موفق باشید.