2733
2739
عنوان

جیش بچه (خواهش میکنم کمک)/افراد آشنا به حکم شرعی

| مشاهده متن کامل بحث + 2587 بازدید | 58 پست
پسر تا زمانیکه فقط و فقط شیر مادر میخوره، جیشش نجس نیست

کی گفته؟ احکام من در آوردیه؟؟؟😂😂😂

دعای مادرا عجیب گیراست... یادته همیشه میگفتی الاهی پیر شی مامان... چه زود مستجاب شد... از وقتی رفتی یه شبه پیر شدم مامانم😭😭😭😭                  
وا 😐 حتی تو جیش دختر پسرم تبعیض هست؟

فکر نکنم 

این رو قدیمیا میگن چون پسر دوست بودن اکثرا 

نشنیدم فرقی داشته باشهجیش جیشه دیگه

آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسر تا زمانیکه فقط و فقط شیر مادر میخوره، جیشش نجس نیست

وا این حرفا چیه جیش دختر نجسه وجیش پسر حتما آب، یسر به گوگل بزن جوابتو میگیری جفتش از روز اول نجسه وفرقی نداره

معجزه زندگیم ترنم من 25 آبان سال 97 ساعت8و40دقیقه صبح بعد از یازده سال انتظار فرشته زمینی ما شد.خدایا عاشقتم  
سلام عزیزم برا پاک کردن چیز نجس با ابی ک کر نیست مثل آب آفتابه یا پارچ و مانند اینها، لازمه شی نجس ...

به خدا من نگفتم پاکه یا نجسه گفتم حالا پاک دل آدم برنمیداره من باشم تشک سطل زباله فرش هم قالیشویی البتهرقبلش خودم همون جاش رو میشورم بعد میدم قالیشویی والسلام 

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2728

چرا بعضی اینطورین میخان به زور بگن بیشتر میدونن یه بار توی تاپیکی گفتم سود پول حرامه حتی اگه فرزند به مادر بده سود رو دوستان کشتن من رو که وای چرا وقتی بیسوادی حکم میدی من مجبور شدم بر م حکم رو عکس بگیرم براشون بفرستم حالا اینجا هم اینطوری آخه کی به بچه شیر خوک میده که اونوقت حکم بدن که ادارش نجسه یا نه

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
از این افکار عجیب غریب دیگه دارن یه کاری میکنن استغرالله خدا بیاد پایین بگه من اینا رو نگفتم

چی بگم گاهی ما خودمون بیشتر از دین به خودمون سخت میگیریم و استغفرالله خدا رو میرغضب تصور میکنیم

2738
چی بگم گاهی ما خودمون بیشتر از دین به خودمون سخت میگیریم و استغفرالله خدا رو میرغضب تصور میکنیم

شده ماجرای اون اخونده که پای منبر گفته بود اگه بچه رو فرشتون ادرار کرد اون قسمت فرش رو باید ببرید بریزید دور

چند روز بعدش بچه خودش رو فرش جیش میکنه زنش فرش رو میبره. اومد خونه به زنش گفته فرشو چرا اینجوری کردی گفته خودت گفتی بچه رو فرش جیش کرد فرش رو ببرید

گفت اون حرف مال مردم بود نه مال خودمون

والا که بیشتر این احکام زاییده ذهن این اخونداست نه حرف خدا

❤️درک متقابل زندگی رو به بهشت تبدیل میکنه❤️

خواهرشوهرم اومده خونه

تازه همین الان فرشامو پهن کردم بچه۸ماهش جیش کرد کلا شلوار خواهرشوهرم خیس شد وداره توخونه راه میره میگم شلوارتو عوض کن خیسه میگه پاکه جیش بچه ....کل خونه رو راه میره چکارکنم

خدایا نزار هیچ زنی بی بچه باشه و هیچ بچه ای بی مادر 😇😍امین....میشه برا مامان شدنم صلوات بفرستی؟