2733
2734

خانم ها من الان دانشجوی اموزش ابتدایی هستم 

از بچگی یه اخلاقی دارم ( با عمو و دایی اینام میتونم صحبت کنم و غیر اون خوشم نمیاد ) و من تو محیط دخترانه ای بزرگ شدم 

تو دانشگاه همکلاسی های من دختر هستن امروز یه اقایی بود داخل کلاس و سنس زیاد از ما بزرگتر نبود یه سری سوال راجب درس و اینده از من پرسیدن منم در حد نیاز و از روی ادب جوابشونو دادم 

از وقتی اومدم خونه این فکر مدام داره مغزم رو میخوره و فکر میکنم نباید جوابشونو میدادم حتی واسه خودم یادداشت کردم تو از روی ادب و درحد نیاز جواب سوالاشونو دادی اما باز مغزم داره خورده میشه 

دارم فکر میکنم ممکنه در اینده من مجبور باشم با پدر دانش اموزم راجب درسش تو مدرسه صحبت داشته باشم و چطور قراره اینکاررو انجام بدم ؟!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اگه با مردا حرف بزنی غیر از ضروریات گناهه؟

من با استعداد بودم، یعنی هستم ؛بعضی وقت ها به دست هایم نگاه میکنمو فکر میکنم که میتوانستم پیانیست بزرگی بشومیا یک چیز دیگر، ولی دست هایم چه کار کرده اند؟یک جایم را خارانده اند، چک نوشته اند، بند کفش بسته اند،سیفون کشیده اند، دست هایم را حرام کرده ام، همینطور ذهنم را ...!

ببخشید این رفتارتون اصلا نرمال نیست و کاملا غیرعادی نیاز به درمان و تراپی داره 

صرف نظر از شغلتون شما به عنوان یک انسان کلا با مشکل مواجه میشید اگر با دیگران نتونید ارتباط بگیرید 

قابل توجه برخی کابران به ظاهر و باطن نامحترم :من وقتی نظر میدم مثل تو رو هوا حرف نمیزنم فکت موثق میارم .پس با من وارد کلکل نشو که جلو این همه کاربر ضایع نشی:)
2738
چرا انقدر سخت میگیری 

خب چیکار کنم از بچگی همین مدلی بودم راه حلی ندارید 🥺 

بخدا هزار بار تحلیل کردم حرفامو هی میگم بابا سوال درسی پرسید حوابشونو دادید بعد میکم نه نباید حواب میدادی 😐

چند بار که تو موقعیتش قرار بگیری واست عادی میشه

نمیشه 

من هربار کلی تحلیل میکنم حرفمو 

اصلا انگار فوبیا دارم به جنس مخالف بدم میاد حتی حواب سلامشونو بدم ( غیر پدر و برادر و ... خودم البته ) 

حالا خداروشکر رشته ام محیط خانومانس ولی فکر میکنم شاید یه بنده خدایی پدرش اومد راحب درسش صحبت کنه چه کنم اون موقع 

خب چیکار کنم از بچگی همین مدلی بودم راه حلی ندارید 🥺  بخدا هزار بار تحلیل کردم حرفامو هی میگم ...

بابا مگه عهد قجره ک غریبه ها با هم حرف نزنن 

نمیخورنت ک 

هرچی سخت بگیری بیشتر هم اذیت میشی

ی جوری دیگه اون آدم سابق نیستم ک خودمم از خودم میترسم گاهی :))
یکمی وسواس فکری نداری

یکمی نه حس میکنم خیلی 

چون چندتا سوال راجب درس و ازمون و ... نباید انقد ذهن منو بهم میریخت 

طرف مقابل مهم نیست برام فکر میکنم نباید حواب میدادم چون خانم نبود 😐😂

اگه با مردا حرف بزنی غیر از ضروریات گناهه؟

انسان یه موجود اجتماعیه حالا خیلیا دارن افراط میکنن و این خوب نیست 

اما ذهن من مریضه من حتی خوشم نمیاد جواب سلام بدم یه فوبیا به اقایون دارم 

خداروشکر من با این اخلاق رسته ام محیطش خانومانس ولی خب ممکنه پدر دانش اموز بخاد راجب بچه صحبت کنه بعد من انقد بخام فکر کنم نابود میشم دراینده 😐😂

2706