2733
2734
عنوان

جیش بچه (خواهش میکنم کمک)/افراد آشنا به حکم شرعی

| مشاهده متن کامل بحث + 2587 بازدید | 58 پست
یعنی اگه دختر بود نمیشست مهم نبود؟🤔

نه پسر اگه باشه تا وقتی فقط شیر میخوره نجس نیست

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نجس بابا اطلاعات غلط ندین ،بالا متنشو گذاشتم

باشه اطلاعات دوست دارم اطلاعاتم هم درسته 

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

تشت بذار بعد قسمت نجس رو طوری تا کن ک وقتی میشوری ابش راحت خارج بشه

سعی کن برا شستن از اب شیلنگ ک کر هست استفاده کنی چون در این صورت یک بار شستن کافیه و آبی هم ب جایی بپاشه نجس نیست 

حتی ب صرف اینکه شیلنگ رو رو اون قسمت بگیری و ی لحظه با دست اب رو جا بجا کنی پاک میشه بدون نیاز ب آب کشی و شست وشو

ولی با پارچ و...چون اب کر نیست باید حتما آبش خارج بشه ،مواظب باش موقع شستن هم اب نپاشه چون ابی ک خارج میشه نجسه ،دو بار باید اب بگیری و فشار بدی تا آبش خارج بشه تا پاک بشه

میتونی نت سرچ کنی فک کنم کلیپ داشته باشه ببین تا وسواس نگیری و راحت تمیز کنی.

2728
باشه اطلاعات دوست دارم اطلاعاتم هم درسته 

پافشاری کنی رو اطلاعات غلطت از من چیزی کم نمیشه ولی شما تو اشتباه مردم شریک میشی اگه به حرفت گوش کنن

من باید شاد باشم ،،.،..... به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشن 😊

حالا نجس هیچی که همه حاکم شرع میشن آدم دلش صاف نمیشه باید شست

پسر تا زمانیکه فقط و فقط شیر مادر میخوره، جیشش نجس نیست

عجب حکم  و فتوایی!!!

کی این فتوا را صادر کرده؟ حالافرق جیش دختر و پسر مگه چیه؟

میشه یه صلوات یا فاتحه برای پدر آسمانی من بفرستید؟ پدر مظلومم را به تازگی با تصادف از دست داده ام. اسمش سید احمد مصطفوی 😭💔 است. باور دارم که به لطف خدای رحمان و با مدد انفاس پاک شما عزیزان، روح پدر من و اموات خودتون در پناه آرامش و آمرزش خدای غفور قرار می گیره (ان شاء الله). خدای مهربان، حافظ شما و  عزیزانتون باشه. 🤲❤💚

روفرشی راحت میتونی همین جوری که دوستان گفتن آب بکشی چون آب سریع ازش رد میشه یه نصفه روزم زیرش بلند باشه خشک میشه ولی فرشو به نظر من اصلا دست نزن بزار خشک بشه مواظب باش بعدا روش با پای خیس نری تا بشوریش چون اگه آب بکشی همین که راحت خشک نمیشو بوی نم میده همین که نجستش از بین نمیره چون میگن باید تمام آبی که ریختی روش ازش خارج بشه اگه لگن بزاری آب بکشی حتی سه تا پارچ بریزی یه پارچم ازش خارج نمیشه

2740
عجب حکم  و فتوایی!!! کی این فتوا را صادر کرده؟ حالافرق جیش دختر و پسر مگه چیه؟

هیچی دیکه تا وقتی ادمهایی هستن که این خرافات رو وارد اسلام میکنن بایدم روزبروز چهره ی اسلام زشتتر نشون داده بشه

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
پافشاری کنی رو اطلاعات غلطت از من چیزی کم نمیشه ولی شما تو اشتباه مردم شریک میشی اگه به حرفت گوش کنن

بله منم الان سرچ کردم، نوشته نجسه، اما فقط با یکبار آب قلیل ریختن پاک میشه، لازمم نیست که فشارش بدیم، اما ادرار دختر بچه، دو بار آب قلیل ریخته بشه و هر بارم فشار بدیم

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
حالا نجس هیچی که همه حاکم شرع میشن آدم دلش صاف نمیشه باید شست

سلام عزیزم

برا پاک کردن چیز نجس با ابی ک کر نیست مثل آب آفتابه یا پارچ و مانند اینها، لازمه شی نجس دو بار شسته بشه

الا یک مورد

اونم نجاست بواسطه ی ادرار پسر بچه ی شیرخوار باشه(ب شرطی ک جز شیر چیز دیگه نخوره)

فقها میگن یک بار شستن کافیه.

وگرنه هر ادراری نجسه

روفرشی راحت میتونی همین جوری که دوستان گفتن آب بکشی چون آب سریع ازش رد میشه یه نصفه روزم زیرش بلند ب ...

پیشنهاد شمام خوبه

فقط اون قسمت اخرش رو خواستم بگم ک اشتباه نشه ی وقت

لازم نیست همون مقدار آبی ک ریختیم خارج بشه چون مسلما امکان نداره 

همین ک فشار بدیم هر مقدار ک خارج شد کفایت میکنه

فقط یادمون باشه برا اب کر(مثل شیلنگی ک ابش تموم نمیشه) یک بار کافیه ولی آب قلیل(اب کم و محدود مثل پارچ) دو بار باید فشار داد.

استارتر جان تو خونه نمیتونی اون قسمت فرش رو بشوری 

کار سختیه 

به نظر منکه نشدنیه 

چون فرشای حالا تراکمشون بالاست و به هم فشرده ان 

هر چی آب بریزی میره به خورد فرش 

بده بیرون برات بشورن 

چاره ای نیست 

2706