2733
2734
عنوان

حرف هاي يك دعانويس

1356 بازدید | 65 پست

سلام شبتون بخير

من الان دو ماهه زايمان كردم.هم دوران حاملگي سختي داشتم هم يعد زايمانم.

هم دست تنها بودم هم از سمت شوهرم اصلا از لحاظ عاطفي حمايت نشدم.

ميشه كمكم كنيد فقط نميخوام جدا بشم.

قضيه از اين قراره كه تو اين دوماه من و شوهرم خيلي باهم دعوا و جر و بحث كرديم سر هر چيز بيخود و يا شايد موضوع هاي جدي زندگي.

بماند كه تو دوران حاملگي هم همينطوري دعواهامون زياد بود.

من و شوهرم چهارسال پيش كاملا با عشق ازدواج كرديم و عاشق هم بوديم اما اين اخريا خيلي مشكلات بهمون فشار اورد و شوهرم فقط زورش به من رسيد و همش با من دعوا ميكرد.

روز دوازده من با احازه ي همسر رفتم خونه مامانم كه با اونا برم سيزده بدر.

قرار بود فرداش برگردم پيش شوهرم ولي بچم حالش بد شد و من به شوهرم گفتم كه من همينحا ببرمش دكتر كه مامانمم هست كمك ميكنه بهم شوهرمم قبول كرد.

يهو بعد دو روز مثل برق گرفته ها بهم زنگ زد و منو به باد فوش و بد و بيراه گرفت كه چرا نيومدي من دلم واسه بچه تنگ شده و ازين حرفا.

شوهرم رو در رو كه حرف بزنيم اصلا بددهني نميكنه اما پشت تلفن و پيام خيلي بددهنه.

دفعه اولش هم نبود كه اينطور بهم توپيد كه چرا اينطور و اونطور كردي.

خلاصه منم لج كردم گفتم تا اخلاقتو درست نكني و ادم نشي من برنميگزدم اصلا.

✨اللهم صل علي محمد و ال محمد✨

شوهرمم گفت يا برميگردي يا ديگه اسمتو نميارم و طلاقت ميدم.

اينكه طلاقم ميده و چندبار تو دعواهاي شديدمون گفته.اخه من بهش گفتم كه تو خانواده ي ما طلاق خيلي بده و ما بد ميدونيم و هيچوقت حرف از طلاق نزن.

مامانمم تا شنيد شوهرم اينطوري ميگه گفت بذار بياد دنبالتون بعد برو و خلاصهههههههه خيلي حرف و حديث ها پيش اومد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بعد دو روز مامانم گفت اينطوري نميشه كه تو و شوهرت دوسه سال اول زندگيتون مثل ليلي و مجنون بودين.چرا اينطوري شدين و بيا بريم پيش يك دعا نويس تا ببينيم چي شده.

بی خیال شو این راهش نیست.

بارداری و زایمان و بچه داری همه اش اوایل باعث فاصله افتادن بین زن و شوهر میشه. یه کم بگذره درست میشه

برو خونه این راه درستی نیست برای حل این مشکلاتت

تکیه بر کعبه بزن سر بده آوای ظهور
2740

رفتيم پيش دعا نويس كه خيلي هم تو كارش ماهر بود.اسم منو مامانمو نوشت و بعد چند دقيقه گفت كه اسير بخت شدي.

حالا من اصلا نگفته بودم واسه چي اومدم و مشكلم چيه.خود همون دعانويسه گفت اسير بخت شدي يعني يكي تو و شوهرتو دعا كرده كه مثل سگ و گربه بهم بپرين و حرف همو نفهمين و سر هيچ و پوچ باهم دعوا كنين.

تعجب كردم كه اينقدررررر دقيق فهميد من واسه چي اومدم.