2733
2734
عنوان

چاق شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 496 بازدید | 30 پست
چرا

همش عوارضه... مخصوصا کورتون دار ها

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دگزا سپرو بتا دورشونو خط بکشم..نازایی میاره وقتیم قطع کنی از بدن درد و اسپاسم می‌میری

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!
2740
قد۱۶۰وزن۵۰

واای میخوای چیکار چاق شی.

من خودمو کشتم شدم ۴۸

ولی یکم‌حواسم پرت میشه ۴۹ یا ۵۰ هم‌میشم . دوست دارم بشم ۴۶

فقط هز لاغری صورتم ناراحتم خیلی لاغر میشه

لطفا برای رسیدن به♥️عشقم♥️صلوات بفرستین.ممنونم
واای میخوای چیکار چاق شی. من خودمو کشتم شدم ۴۸ ولی یکم‌حواسم پرت میشه ۴۹ یا ۵۰ هم‌میشم . دوست دارم ...

خب دیگه منم بعد زایمان و شیر دادن به پسرم صورتمم لاغر شد,خیلی ناراحت شدم لااقل صورتم پر بود

خوشی یا ناخوشی.فقط این نیز بگذرد 
نه بابا هرکی ادمو میبینه فک میکنه چشه انقد لاغره

بیا پس شیکممو بدم بهت:(

با پهلو هام

با بازوم هام😏

به کسی چه آخه😒😒😒😒😒😒دیگه تو افزایش و کاهش وزنم باید چشممون به دهن اون کسی ها باشه😒همونا برن زندگی خودشون بچرخونن هنر کردن😒😒😒

لذت ببر دوستم اگرم چاق میکنی به خاطر خودت نه دیگران

منم دوست دارم لاغر شم نه به خاطر حرفای دیگران اتفاقا اطرافیان من تپلی دوست دارن ولی خب من نه

ای عشق بلرزان تن دنیایی ما را/در عشق بپیچان دل سودایی مارا