2733
2739
عنوان

مامانایی ک بچه زیر یک سال دارید بیاید توروخدااااااااا

| مشاهده متن کامل بحث + 181 بازدید | 27 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درمان سرماخوردگی روغن سیاهدانه ... بمال به فرق سرش.روی پیشانیش.روی بینی.روی گلو و سینه. در روز ...

باشه حتما مرسی

الهی ب حق فاطمه زهرا همه آرزوهاتون براورده بشه🙏🙏🙏 همه غصه هاتون به شادی 🙏🙏🙏🙏همه دردهاتون درمان🙏🙏🙏 همه قهرهام ب اشتی تبدیل بشه🙏🙏🙏 الهی امین الهی امین الهی امین❤
روغن سیاهدانه رو حتما امتحان کن.

باااااشه فردا ب شوهرم میگم بخره

الهی ب حق فاطمه زهرا همه آرزوهاتون براورده بشه🙏🙏🙏 همه غصه هاتون به شادی 🙏🙏🙏🙏همه دردهاتون درمان🙏🙏🙏 همه قهرهام ب اشتی تبدیل بشه🙏🙏🙏 الهی امین الهی امین الهی امین❤
2731
نه بابا خدا نکنه  24 سالته؟

اره عزیزم 

نترس اصلا منه بیچاره همنمیدونستم یه بند انگشت عسل دادم به بچه تو نت نوشته بود باعث مرگ و خفگی میشه انقدر ترسیدم که میخواستم سکته کنم ولی هیچی نشدخداروشکر

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 
نه بابا خدا نکنه  24 سالته؟

اسم منم مائدست ولی نوشتم ترانه 

2738
نترس اصلا منه بیچاره همنمیدونستم یه بند انگشت عسل دادم به بچه تو نت نوشته بود باعث مرگ و خفگی میشه ا ...

ای جانم اره اتفاقاعسلم خوندم ک خطرناک .....ی لحظه یادم افتاد هر دو خواب اور ترسیدم زودتر یاد میفتاد نمیدادم‌....بازم توکل ب خداااا

عزییزم خدا برات نگه داره

اگه بدونی با چ سختی پسرمو دنیا اوردم بخاطر همین همش میترسم‌

خیلی ممنونم عزیزم‌😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍