2733
2734

مامانا پسرم ۶ماهشه سرما خورده دکتر بهش دیفن هیدرامین و سیتریزین داد منم بهش دادم ولی تو نت میخونم نوشته نباید این دوتا دارو رو هم زمان بدیم هر دوتاشم خواب اور اندازه ی ق مرباخوری دادم چیکار کنم میترسم خیلی... کاش نمیدادم چیزیش نشه تو خواب تو نت خوندم نوشته باعث مرگ و میر چ غلطی کردم میدونستما هردو خواب اور چرا دادم اخه شما تا حالا دادید ب بچه هاتون

الهی ب حق فاطمه زهرا همه آرزوهاتون براورده بشه🙏🙏🙏 همه غصه هاتون به شادی 🙏🙏🙏🙏همه دردهاتون درمان🙏🙏🙏 همه قهرهام ب اشتی تبدیل بشه🙏🙏🙏 الهی امین الهی امین الهی امین❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
خوب مگه دکتر اطفال نداده؟

عمومی بود اطفال نبود 

الهی ب حق فاطمه زهرا همه آرزوهاتون براورده بشه🙏🙏🙏 همه غصه هاتون به شادی 🙏🙏🙏🙏همه دردهاتون درمان🙏🙏🙏 همه قهرهام ب اشتی تبدیل بشه🙏🙏🙏 الهی امین الهی امین الهی امین❤
2738
نترس تو نت سردرد هم بزنی میگه تومور مغذی  اینبارو دادی دیگه نده

اره دیگه نمیدم فقط شربت اموکسی سیلینشو میدم دیفن هیدرامین واسه سرفه داد سیتریزینم واسه ابریزش...اصلا بچه ک مریض میشه ادم کلافه میشه 

تو همه داروها مرگ و نوشته😑

ی جوریم عمیق خوابیده ادم میترسه اخه 

2706