2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

40 روزه یعنی 5 هفته و 5 روز

الحمد لله رب العالمین ...خدایا شکرت بخاطر همه ی نعمتهات که بهم لطف کردی امیدورام لیاقت داشته باشم ...شکر نعمت نعمتت افزون کند...کفر نعمت از کفت بیرون کند!

من دقیقا هفته گذشته پنجشنبه بود رفتم ازمایش گفتن مثبته و بتام ۱۷۰ بود

شنبه رفتم دکتر باز برام ازمایش نوشت و بتام ۸۰۰ شده بود

دکتر بهم گف دوهفته دیگه بیا سونو

نمیدونم چندهفتمه..کسی میتونه راهنمایی کنه منو ک چندهفته هستم؟

هفته بعد ک‌برم سونو برا چی هست؟ ساک یا قلب؟

خدا حال همه رو خوب کنه..
2740
من دقیقا هفته گذشته پنجشنبه بود رفتم ازمایش گفتن مثبته و بتام ۱۷۰ بود شنبه رفتم دکتر باز برام ازمای ...

اولین روز آخرین پریودیت کی بوده؟

الحمد لله رب العالمین ...خدایا شکرت بخاطر همه ی نعمتهات که بهم لطف کردی امیدورام لیاقت داشته باشم ...شکر نعمت نعمتت افزون کند...کفر نعمت از کفت بیرون کند!
اولین روز آخرین پریودیت کی بوده؟

من دفعه قبل دیر پریود شدم ۴۱ روز کشید

اخرش تا سه شب قرصLDخوردم چندروز بعد پریود شدم

برا همین پریودی اصلی من این نمیشه

نمیدونم چیکار کنم

خدا حال همه رو خوب کنه..
من دفعه قبل دیر پریود شدم ۴۱ روز کشید اخرش تا سه شب قرصLDخوردم چندروز بعد پریود شدم برا همین پریود ...

عزیزم بعد از همین پریودیت اقدام کردی دیگه درسته؟

عزیزم بعد از همین پریودیت اقدام کردی دیگه درسته؟

دکتر هم که بری میپرسه اولین روز آخرین قاعدگیت کی بده..بهش میگن LMP...از اون روز هرچقدر گذشته باشه سن بارداریت یا همون سن جنینت حساب میشه

اولین سونو معمولا برای تشکیل ساکه بعدش وقتی دو ماهت شد سونوی تشکیل قلبه