2737
2734
عنوان

گروه لاغری

181 بازدید | 16 پست

سلام به همه دوستای عزیز. من حدود هشت ماهه زایمان کردم و حدود 20 کیلو اضافه وزن دارم. یک هفته هست که کالری شماری رو شروع کردم. قبلا تجربه لاغری گروهی رو داشتم که خوب نتیجه داد به همدیگه انگیزه میدادیم. دوستانی که مایلن اینجا اعلام کنن تا یه گروه بزنیم و در کنار همدیگه به سایز و وزن دلخواهمون برسیم.

چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد ....... من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک

گروه اینجا یا تل

منم پارسال زایمان زودرس داشتم بعدش افسرده و چاق شدم با ی شکم اویزون و بزرگ نمیدونم چیکار کنم

🙁

خر گفت علف ابی است گرگ گفت نه سبز است .رفتند نزد شاه جنگل (شیر) ماجرای اختلاف را گفتند.شیر گفت گرگ را زندانی کنید .گرگ گفت مگر علف سبزنیست ؟ شیر گفت سبز است . ولی دلیل زندان تو بحث کردن با خر است .هرگز با نادان ها بحث نکنید .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام منم تو گروه مونا خانم بودم برا لاغری ولی الان گه شیر میدیم باید مواظب باشیما من زیر نظر دکتر هستم

حجاب مانند اولین خاكریز جبهه است كه دشمن برای تصرف سرزمینی حتماً ‌باید اول آن را بگیرد (شهید مطهری)
2740
سلام منم تو گروه مونا خانم بودم برا لاغری ولی الان گه شیر میدیم باید مواظب باشیما من زیر نظر دکتر هس ...

من شیر نمیدوم . پسرم شیرخشک میخوره

چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد ....... من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
بردمت

میشه منم ببری

خر گفت علف ابی است گرگ گفت نه سبز است .رفتند نزد شاه جنگل (شیر) ماجرای اختلاف را گفتند.شیر گفت گرگ را زندانی کنید .گرگ گفت مگر علف سبزنیست ؟ شیر گفت سبز است . ولی دلیل زندان تو بحث کردن با خر است .هرگز با نادان ها بحث نکنید .