2737
2739
عنوان

چجوری بفهمونم بهش؟

| مشاهده متن کامل بحث + 428 بازدید | 33 پست
استوریه عاشقانه بزار....پسرارو باید حسادتشونو تحریک کرد

ن اینجوری فک میکنه با کسیه کلا بیخیال میشه

نی نی یار جونم قبل ترکوندن ی ندا بده شاید پشیمون باشم🙃           یک وقتهایی هست مچ خودت رو در حال انجام دادن کاری میگیری که قبلا دیگران رو بابتش قضاوت کرده بودی. خیلی هولناکه، روبه رو شدن با خودت.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه فکر میکنی واسه ازدواج آدم مناسبی واست،یه نفر خیلی خیلی مطمئن رو واسطه کن که بدون این که ضایع باز ...

ازدواج چی اخه

نی نی یار جونم قبل ترکوندن ی ندا بده شاید پشیمون باشم🙃           یک وقتهایی هست مچ خودت رو در حال انجام دادن کاری میگیری که قبلا دیگران رو بابتش قضاوت کرده بودی. خیلی هولناکه، روبه رو شدن با خودت.
2728

نمیدونم درسته یا نه، اما من بودم نمیتونستم تحمل کنم و این کارو میکردم؛

میتونی الکی مثلا سر یه موضوعی وانمود کنی که سوال داری

کاااملا غیر مستقیم

مثلاااا : " ببخشید فلانی از فالوورای شماس؟ به من درخواست داده، به احترام اینکه فالوور شماس قبولش کردم، میشناسیدش؟ "

یا مثلا همچین چیزی

از واکنش اون معلوم میشه که نظرش درموردتون چیه

و اگه قصدی داشته باشه راحت میتونه بیاد جلو چون فامیل هستید

)ببخشید درسته دروغه ولی من بودم یه همچین کلکی میزدم 😐😅)

میشه برای تموم شدن بدهیای مالی و خوشبختیمون صلوات بفرستی دوستِ مهربونم؟ 😍🌹💖💙
اگه فکر میکنی واسه ازدواج آدم مناسبی واست،یه نفر خیلی خیلی مطمئن رو واسطه کن که بدون این که ضایع باز ...

قصد ازدواج ندارم فعلا همینجوری فقط میخوام خوشش بیاد ازم 😁

2738
آره اونم فالو کرده ولی فقط نگاه میکنه هیچ واکنشی نداره😒

خب تو پستای اونو لایک کن و کامنت های دریافتی و ارسالیش رو چک کن تا اول مطمعن بشی ک با کسی نیس...اونموقع شروع کن ب کامنت گزاشتن و تعریف کردن از پستاش تا ببینی چ واکنشی نشون میده

آره این روشم خیلی خوبه

آفرین 👌

میشه برای تموم شدن بدهیای مالی و خوشبختیمون صلوات بفرستی دوستِ مهربونم؟ 😍🌹💖💙
منم دوتا پسر خوشگل ،دارم یعنی میشه یه روزی یه دختری از پسرای منم خوششون بیاد

ای جااان خدا حفظشون کنه آره بابا معلومه کلی خاطر خواه پیدا میکنن به اون خوشتیپیییی 😍😍😍😍😍

نمیدونم درسته یا نه، اما من بودم نمیتونستم تحمل کنم و این کارو میکردم؛ میتونی الکی مثلا سر یه موضوع ...

ااااا چه فکر خوبیییی عمرا اگه به ذهن خودم میرسید مرسی دوستم😍

2706