2733
2734

تاره رفتم داخل برنامه یعنی پاک کرده بودم تا اینا دیدم

تونستم تا نصفش گوش دادم

گریم گرفت واقعا از تک تک کلمتاش خودشم داشت گریه میکرد و با بغض حرف میزد

و بازم دلم براش تنگ شد ولی دیگ نه شماره ای ازش دارم نه هیچی

هی خداا(: 

عزیزم اگه چیزی گفتم که ناراحت شدی، بگو تا دوباره بگم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

۹ دقیقه ویس

در تاریخ زندگیم بی سابقه س

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                                       🇵🇸القدس لنا    🇵🇸                                                          لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
اون ۹ دقیقه ویس مثل عذاب بود..

درک می کنم

پاکش کن

وگرنه داغون تر میشه حالت 

پاک کن عزیزم

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                                       🇵🇸القدس لنا    🇵🇸                                                          لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
اما آخرین چیزی که ازش دارم همینه

می دونم 

پاک کن

کمرنگ میشه و راحت میشی آروم میشی