2737
2739
عنوان

ازدواج کورد ها

| مشاهده متن کامل بحث + 9739 بازدید | 389 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسره کورده ی ینی؟ بابا کوردا خیلی متفاوتن من شوهرم کورده هیچ خوب نیست همش سروزبونو جذابیت ظاهریشون چ ...

اره کورد کرمانشاست من قبلا چند بار دیدمش واقعا جذابیت خاصی داره همه هم تعریفشو میکنن از لحاظ رفتار و .... 

همه مثل هم‌نیستن لطفا اینو به کورد بودن ربط نده بین همه اقوام تفاوت هست چه کورد چه ترک چه لر خوب و ب ...

اتفاقا کوردا خیلیم عشقن و باغیرتو اصیلن عزیزم  منظورم اینه تفاوت فرهنگی زیاده بین قومیت ها  بهتره هرکس با قوم خودش وصلت کنه 

از ساعت ۲۰ و ۴ دقیقه سه شنبه ۱۷ اردیبشهت شروع کردم 😄 
2731
با توجه به دلایل مضخرفی که آورده میشه فهمید اصلا دلش با تو نیست  طرف اگه عاشق باشه که اصلن واس ...

اخه اصلا منو نمیشناسه و من دیدمش ولی اصلا فکر نکنم منو یادش باشه . هر جوری میخوام بیخیال شم نمیشه چون واقعا خوشم ازش اومده

کامل بر عکس شده من موافقت کردم‌. راستش‌ من شدیدا از ایشون خوشم اومده اصلا نمیتونم به این مسئله فکر ن ...

فراموش کن مگه قحط ادمه پسر واست کلاس گذاشته تابلو نمیخاد ت خوب . 

اللهم اغفرالی الذوب التی تحبس الدعا 
اره کورد کرمانشاست من قبلا چند بار دیدمش واقعا جذابیت خاصی داره همه هم تعریفشو میکنن از لحاظ رفتار و ...

شوهر منم کورد کرمانشاهه اتفاقا  دقیقا خیلی خیلی جذابن میدونم چی میگی 

فراموش کن مگه قحط ادمه پسر واست کلاس گذاشته تابلو نمیخاد ت خوب . 

کوردا خیلی مغرون و کلا نمیدونم چجوری بگم به نظرم دختر کورد با مرد کورد خوشبخت میشه ولی دختر تهرانی یا ....نه

2738
اتفاقا کوردا خیلیم عشقن و باغیرتو اصیلن عزیزم  منظورم اینه تفاوت فرهنگی زیاده بین قومیت ها &nbs ...

تفاوت که زیاده حرفت رو قبول دارم تا با شرایط و فرهنگ طرف آشنا بشی سخته 

قزای اخم له شاره
اونم‌ باید خوشش بیاد یک طرفه نمیشه

خب میگم که اصلا منو ندیده . یعنی دیده ها یادش نیست . به نظرتون امیدی هست از من خوشش بیاد و نظرش عوض بشه ؟ شما که خودتون کوردید راهنمایی کنید که کوردا چه طورن کلی ؟! من باید چیکار کنم از من خوشش بیاد ؟!!

عزیز من چطوری راهنمایی کنم وقتی نه طرف رو میشناسم نه با اخلاقش اشنایی دارم اگه خودت خوشگلی شاید ببینه نظرش عوض بشه ولی اصرار نکن خودت کوچیک میشی این زنانگی ربطی به کورد بودن نداره 

قزای اخم له شاره
شوهر منم کورد کرمانشاهه اتفاقا  دقیقا خیلی خیلی جذابن میدونم چی میگی

اره خیلی با بقیه فرق داره . قبلا هم‌ بهش فکر کردم‌ زیاد خیلی خاصه از اون پسرا نیست که زنجیر بندازه و دستبندو اینا یا استین کوتاه بپوشه بدن سازی بره و این حرفا خیلی سادس و جذاب یکی از دوستای منم خیز سرش واسش کمین کرده البته خیلی ها کمین کردن . من بیخیال نمیشم فقط موندم باید چیکار کنم از من خوشش بیاد؟!

من یه خاستگار کورد داشتم، چون چادری بودم، خیلی خوشش اومده بود، ولی مامانم مخالف بود، ردش کردم

من شنیدم کوردا خیلی غریب پرستن، ینی به غیر طایفه خودشون بیشتر اهمیت میدن تا همشهریشون

حالا نمیدونم چقد درسته

2706