2737
2734
عنوان

خیال راحتم آرزوست

118 بازدید | 23 پست

کی از غم و اندوهتون فارق شدید، بوده روزهایی که خیلی تنها و تحت فشار بودید با خودتون میگفتید یعنی میشه این سنگینی غم از رو قلبم برداشته بشه بتونم یه نفس عمیق بکشم خیالم راحت بشه سبک بشم به اون روزها رسیدین؟ میدونم مشکلات همیشه هست ولی بعضی مشکلات هرکاری بکنی نمی تونی بهشون فکر نکنی تو همه لحظات هستن حتی تو وسط شادی‌ها یهو یادت میوفتن قلبتو چنگ میزنن 

خدایا هزاااااران بار شکرت خودت محافظمون باش اللهم صل علی محمد و آل محمد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بله تازگیا از شر یکیش خلاص شدم ۵سال فکرش عدابم میداد

ولی نمیدونم جرا انقدر ک باید حالم خوب میکرد نشد

برا سلامتی وظهور حضرت مهدی صلوات 💚بارسنگین است و من کم طاقت و دنیا حسود/خم شدن را عار میدانم دعاکن نشکنم.

من الان تو شرایط خوبی نیستم راستش. منتظرم ببینم این شب سیاه کی سفید میشه😥

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
من وقتي مامانم يهويي مريض شد فقط دعا ميكردم ك خواب باشم و بيدار شم  ملومه تموم ميشن ولي ا ...

خداروشکر که خوب شدن درسته میگذره ولی آدم رو تا مچاله شدن میکشونه

2740

عزیزم من ماه پیش همی موقع دقیق بدتررررین روز زندگیمو داشتم یعنی انقدر بد که از گفتنش هم نفرت دارم و میگفتن یعنی میگذره یعنی تموم میشه گذشت الان گذشته اما منو قوی تر کرد خیلییی قوی

هرگز بادوپا عمق یک دریا را نسنج 
من الان تو شرایط خوبی نیستم راستش. منتظرم ببینم این شب سیاه کی سفید میشه😥

کاملا درکت میکنم خداکنه زودتر روزگار خوشیت برسه 

عزیزم من ماه پیش همی موقع دقیق بدتررررین روز زندگیمو داشتم یعنی انقدر بد که از گفتنش هم نفرت دارم و ...

خداروشکر بله این مشکلات بزرگ خیلی تو محکم شدن آدم تاثیر داره مثل یه شوک هست ولی وقتی از شوک در میای میبینی یه آدم دیگه شدی فقط خدا کنه روزای سخت خیلی عمرشون کوتاه باشه به بی تاب شدن نکشه

خدا به دل همه ی گرفتارا نگاه کنه الهی منم خیلی دغدغه های فراوون دارم برام دعا کنین

الهی دعات در حق همه گرفتارها اجابت بشه به روی چشم منم برای شما دعا میکنم خواست خدا با آرزوهات یکی بشه

2706