2733
2739
عنوان

عفونت دارم روم نميشه به شوهرم بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 1225 بازدید | 65 پست
ممکنه از شوهرت گرفته باشی. باید شوهرت هم آزمایش بده.وگرنه دارو خوردنت بی نتیجه ست دوباره عفونتت برم ...

شوهرم بايد بره پيش چه متخصصى؟

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره . خودش زد . من نمیذاشتم دعوام کرد .گفت بزاردرست حسابی بزنم  زود خوب شی

افرین به همسرت....به وجودش افتخارکن‌....

شوهر منم تمام نظافت دوران بارداریم ازاصلاح بدن روهمه روهمسرم انجام میداد چون حاملگیم خیلی سخت بود خودم نمیتونستم من اگه مخالفت میکردم خودش اسرارمیگفت نه بهت فشار میاد ...

افرین زن وشوهر قبل زن وشوهری باید باهم دوست باشن مثل دوتا رفیق...

همسرم تو تمنای منو یار منو جان منی.
گلم زن وشوهری که این حرفارونداره زن و شوهرقبل اینکه زن وشوهرباشن باید باهم مثل دوست باشن عزیزدلم

آخه آدم ی جوری میشه مثل بعضیا میگفتن باردارن نمیتونن موهای اونجاهاشونو شوهرشون میزنه.

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘
2731

فقط الان يه سوال

دكتر برام پماد نوشته منم كه پريود شدم 

بايد بعد از اينكه پريودم تموم شد شروع كنم مصرف كنم؟

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
شوهرم بايد بره پيش چه متخصصى؟

شوهر من رفت داخلی. عمومی هم آزمایش میده فرقی نداره.

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷
آخه آدم ی جوری میشه مثل بعضیا میگفتن باردارن نمیتونن موهای اونجاهاشونو شوهرشون میزنه.

واى نه من كه عمرا روم بشه شوهرم اين كار رو كنه

افرین به همسرت....به وجودش افتخارکن‌.... شوهر منم تمام نظافت دوران بارداریم ازاصلاح بدن روهمه روهمس ...

آخه ربطی به رفیق بودن نداره آدم روش نمیاد وایسه شوهرش این کارو کنه.شاید من خیلی کم رو هستم

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘
2738
افرین به همسرت....به وجودش افتخارکن‌.... شوهر منم تمام نظافت دوران بارداریم ازاصلاح بدن روهمه روهمس ...

اره اون خیلی کنجکاوه نسبت ب کارای من چ خریدام چ کارای شخصیه خودم 

۲۰دی۱۳۹۷عروسیمون بود،برای خوشبختیه منوهمسرم لطفایدونه صلوات بفرستید🌷مچکرم

دقیقا مثل من....حاملگیم خیلی سخت وپرخطر بود خودم اصلا نمیتونستم اصلاح کنم چون بهم فشارمیومد...چهارماهگیم بااینکه شکمم زیاد جلونبودامااصلا نمیتونستم سریع زیر شکمم شروع میکردبه درد گرفتن....تمام اصلاحموهمسرم انجام میداد بدون اینکه اعتراضی کنه حتی شب قبل اینکه بیمارستان بستری شم ازسرتاپامواصلاح کرد جوری که رفتم اتاق اتتظارتاامادم کنن ببرنم اتاق عمل پرستار مثلا اومدروشکمم روزیرش رواصلاح کنه واسم دید یه موهم نیست بخداتعجب کرده بودمیگفت چطوری تونستی خودت رواینجوری تمیز کنی ...رک بهش گفتم کار همسرمه واقعا همسرم فرشته س....شمامتاهلی عزیزم؟بچه داری؟

عزیزم خیلی راحت بگو .چرا یه جوری خودتو معذب میکمی که اونم فکر کنه چیز خاصیه.بگو کمی عفونت زنان دارم ...

خخخخ بیخیال بابا من رفته بودم برگه سلامت بگیرم دکترب من گف عفونت داری خاهرشوهرمم بود اونم ب شوهرم گفته😑

خاله ها میشه واس سلامتی نی نی تودلیم اینک وزن قدش خوب نرمال باشه صوات بفرسین  
خخخخ بیخیال بابا من رفته بودم برگه سلامت بگیرم دکترب من گف عفونت داری خاهرشوهرمم بود اونم ب شوهرم گف ...

هر خانومی ممکنه عفونت بگیره.نمیدونم چرا انقدر بزرگش میکنن.دختر و زن هم نداره

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
آخه ربطی به رفیق بودن نداره آدم روش نمیاد وایسه شوهرش این کارو کنه.شاید من خیلی کم رو هستم

وقتی نتونی خودت انجام بدی مجبوری واستی  گلم چون اونجوری باید ازخیرنظافتت بگذری چون ازیه ماهی به بعدواقعا سخته مخصوصا حاملگی سخت وپرخطری داشته باشی....

دقیقا مثل من....حاملگیم خیلی سخت وپرخطر بود خودم اصلا نمیتونستم اصلاح کنم چون بهم فشارمیومد...چهارما ...

آره هشت ساله ودوتا هم بچه دارم ولی اصلا روم نمیشه 

2706