2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من بخیه هام بودن بچه دوسالمو بغل میگرفتم میبردم دستشویی رو پام میخابوندم

نی نی یار جونم قبل ترکوندن ی ندا بده شاید پشیمون باشم🙃           یک وقتهایی هست مچ خودت رو در حال انجام دادن کاری میگیری که قبلا دیگران رو بابتش قضاوت کرده بودی. خیلی هولناکه، روبه رو شدن با خودت.
2738
من همچنان درد دارم و خودمم ترسو هستم

منم اوایل سختم بود اما بعد ۱۰ روز با کمک به پهلو شدم، بالش هم بین پاهام گذاشتم ..دیگه بعد از ۱۲ روز کامل خودم به پهلو میخوابیدم

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊
ماشالا ،من فکر کردم آسیب میبینم به پهلو بخابم 

مجبور بودم خب وگرنه استراحت میکردم

نی نی یار جونم قبل ترکوندن ی ندا بده شاید پشیمون باشم🙃           یک وقتهایی هست مچ خودت رو در حال انجام دادن کاری میگیری که قبلا دیگران رو بابتش قضاوت کرده بودی. خیلی هولناکه، روبه رو شدن با خودت.
ینی درد نداشتی ؟ من بعداز ۶ روز دراز کشیدم،۶ روز نشسته خابیدم

واقعااااا؟چرا درد داشتم ولی قابل تحمل بود شیاف دیکلوفناک میزاشتم راحت بودم تازه پسرمم زردی داشت زیر دستگاه بود همه اش بالا سرش بودم

فقط بهت نصیحت هر چقدر خودتو بندازی بدتر میشی

ینی درد نداشتی ؟ من بعداز ۶ روز دراز کشیدم،۶ روز نشسته خابیدم

چجوری شش روز نشسته خوابیدی؟😟😟نترس عزیزم اروم به پهلو بشو و بخاب فقط ممکنه یکمی جای عمل بسوزه اونم طبیعیه

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفم...تا تیک بخوره✔✔✔✔

اره ب پهلو میشی بالش بزار