2737
2734
بالش کجا بذارم ؟ مثل دوران بارداری بین پاهام ؟ 

اره

نی نی یار جونم قبل ترکوندن ی ندا بده شاید پشیمون باشم🙃           یک وقتهایی هست مچ خودت رو در حال انجام دادن کاری میگیری که قبلا دیگران رو بابتش قضاوت کرده بودی. خیلی هولناکه، روبه رو شدن با خودت.
منكه روز ترخيص خودم لباس پوشيدم راه افتادم از همون شبم رو شكمم ميخوابيدم

من کلا اوراق شدم 

دیروز رفتم دکتر ،همه فکر میکردن ۲ روز از عملم گذشته ،نمیتونم راه برم درست 

از شدت درد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منكه روز ترخيص خودم لباس پوشيدم راه افتادم از همون شبم رو شكمم ميخوابيدم

تهرانی شما؟

تفاوت یک احمق با یک بیشعور در اینه که ؛یک احمق نمیتونه بفهمه ولی یک بیشعور نمیخواد که بفهمه !و جهان پر از بیشعور هاست نه احمق ها ...😉
2731
نه انقد یه شکل خابیدم کمر و گردنم داره خورد میشه

خوب باید راه بری تکون بخوری ا۱لا نباید همش بخوابی

من هرکی دیدم از روز دوم میشسته..بچه بغل مبکرده

زیادی لخت بودی بدن درد اضافه شده به درد زایمان

زیاد راه برو عزیزم

کرج ،ژیلا یاوری 

شاید زیاد برش داده و بخیه هاتو بد زده که اذیت شدی اخه خاله های منم 2 بار سز شدن ولی همون روز ماشالله بدون کمک بلند میشدن راه میرفتن و...

تفاوت یک احمق با یک بیشعور در اینه که ؛یک احمق نمیتونه بفهمه ولی یک بیشعور نمیخواد که بفهمه !و جهان پر از بیشعور هاست نه احمق ها ...😉
من کلا اوراق شدم  دیروز رفتم دکتر ،همه فکر میکردن ۲ روز از عملم گذشته ،نمیتونم راه برم درست&nb ...

موقع خوابیدن؛به پهلوشدن یابلندشدن بهترِ یه نفرکمکت کنه که به بخیه هات فشارنیاد؛منوجاریم دونفری به اون یکی جاریم کمک میکردیم که درازبکشه یابلندبشه؛کم کم راه بروکه ورم ودردت کمتربشه؛تاده روزبایددیگه زبروزرنگ وسرحال بشی

2740
من که از الان ترس برم داشته.از جفتش میترسم 😖😖😖

من که فقط سزارین رو تجربه دارم واقعا عالی بود از لحطه ی ترخیص رو پا بودم خودم همه کارامو میکرد هیچ کسی هم کمک نداشتم 

به نطرم بعد از زایمان خیلی مهمتره شیر دادن و شب نخوابی و زردی داشتن یا نداشتن بچه و...

چه اشکالی داره به پهلو بشی.من نمیدونم من طبیعی بودم تنها مشکلم این بود نمیتونستم بشینم بخیه داشتم. ی ...

منم نمیدونم چون میترسم خودم گفتم نکنه بد باشه به پهلو