2733
2734
عنوان

درصد خطای سونوگرافی انومالی در تعیین جنسیت

| مشاهده متن کامل بحث + 26486 بازدید | 83 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ممنون میشم از منم بگی

عزیزم دخمله نی نیت😍😍😍😍😍

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
مرسی عزیزم 😍😍😍😍اخ قفونش

خاهش عزیزم😍😗

ولی بازم احتمالیه.ولی خب ایشالا ک هرچی دوس داری باشه وسلامت

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
خاهش عزیزم😍😗 ولی بازم احتمالیه.ولی خب ایشالا ک هرچی دوس داری باشه وسلامت

قربونت گلم ..تو ان تی گفت احتمالا پسره 😄😄کلا سر ب سرم گذاشته ..

انشالله دعا کن واسم 

خداوند مهربان من .دلم❤، به سان قبله نماستوقتی عقربه اش به سمت تو باشد،در آرامشم   ...
2738
قربونت گلم ..تو ان تی گفت احتمالا پسره 😄😄کلا سر ب سرم گذاشته .. انشالله دعا کن واسم 

ا چ جالب .ایشالا هرچی ب صلاح باشه😍😍😍😍

ا چ جالب .ایشالا هرچی ب صلاح باشه😍😍😍😍

😄اره والا ..

انشالله خدا توراهی خودتو حفظ کنه عزیزم 😚😚

خداوند مهربان من .دلم❤، به سان قبله نماستوقتی عقربه اش به سمت تو باشد،در آرامشم   ...
والامن همه چیم به پسرمیخورد همه میگفتن پسره ان تی گفت دخترهمونم شد،اگه جای مطمئن باشه درست میگه

دقیقا منم همه چیم ب پسر میخوره و همه میگفتن پسره.اما سونو گفت دختره.توکل بخدا ایشالا ک درسته.اخه من عاشق دخترم ❤💜

سلام من آنومالی رفتم برای جنسیت احتمال داده آیا کسی میتونه از روی عکس سونو تشخیص بده ک چیه؟؟؟

تو انومالی یا ان تی؟

میگن سونو انومالی احتمال نمیده که قطعی میگه...

چند هفته ای؟بفرست ببینم عکس نی نی رو

2706