2733
2739
عنوان

درصد خطای سونوگرافی انومالی در تعیین جنسیت

| مشاهده متن کامل بحث + 26506 بازدید | 83 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بفرما عزیزم

عزیزم عکس ان تی این؟؟؟مشخص نیس 😝

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
2731
چرا اوله گفتم ک دارم سیسمونی میخرم.ایشالا بسلامتی

خانومی اگه در مورد خرید سیسمونی چیزی میدونین نکات خوب به ما هم بگین

دخترم یعنی زندگیم، تازه فهمیدم خدا بهم دختر داده، عشقم، نفسم، عمرم عاشقانه دوستت دارم💕💕❣️❤️💖
انومالیه.چنتا عکسه از قسمتای مختلف بدن.من اینو فرستادم ک جنسیتشو نشون میده.وسط پاهاشه

عزیزم عکسایی ک بقیه فرستادن رو ببین.اون عکسشو بفرست.اینطوری نمیتونم تشخیص بدم اخه😝

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
2740
خانومی اگه در مورد خرید سیسمونی چیزی میدونین نکات خوب به ما هم بگین

من لباس صفراشو زیاد خریدم بقیه رو بعد میگیرم ایشالا.کمد و ویترینشم قراره یه دونه چسبیده بگیرم چون جداش خیلی جاگیره واسه آپارتمان.با تخت متحرک ک دیگه نخوام گهواه بخرم

عزیزم عکسایی ک بقیه فرستادن رو ببین.اون عکسشو بفرست.اینطوری نمیتونم تشخیص بدم اخه😝

اگ منظورت ستون فقراته ک خط موازی و سی درجه رو از روش مشخص میکنن اونو ندارمش الان.اون خانوم اون بالا عکس بچه دوستشو فرستاد از همین زاویه مشخص بود پسره

اگ منظورت ستون فقراته ک خط موازی و سی درجه رو از روش مشخص میکنن اونو ندارمش الان.اون خانوم اون بالا ...

اره دیگ.من متوجه نمیشم😕 سخته

16 هفتگی دستگاه تناسلی جنین کامل میشه و در صورتیکه طرز قرارگیری جنین خوب باشه، جنسیت رو با قطعیت میگیم.

سونوگرافی های تخصصی در مرکز سونوگرافی نیلو

دکتر فاطمه مهتاب قربانی 

کلیک کنید    اینستاگرام سونوگرافی نیلو

کلیک کنید    سایت سونوگرافی نیلو

از رو عکس چی شما جنسیت رو تشخیص میدین؟

عزیزم عکس غربالگری دوره اولت.

یا آنومالیت

2706