2737
2734
عنوان

من نمیدونم چیکار کنم داغونم

326 بازدید | 43 پست

من میخوام برای کنکور بخونم ولی مشکلی هست من یازدهمم یه سال مونده ولی بخاطر شرایط مالی بدی که دارم نمیتونم کتاب تست یا مشاور اینا خرج کنم هیچ شانسی هم ندارم برای قبولی پزشکی از طرفی هم باید پزشکی قبول شم چیکار کنم؟خودتون تو شرایط من بودین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم کتاب تست از کتابخونه بگیر

معدلتو ببر بالا توی کانون بورسیه شو 

کتابای درسیم ک از همه چیز مهمتره فول کن اونارو 

دی وی دیم میتونی از سایت الا برداری 

ب خدا توکل کن و درستو بخون. حتی یسری تستم میتونی از نت دانلود کنی. مطمئن باش موفق میشی❣️

شاعر در وصف من میگه :زندگی در دل چشمان تو کندو زده است، طعم شیرین عسل با تو چشیدن دارد🙃بله اینجوریاس😎
عزیزم کتاب تست از کتابخونه بگیر معدلتو ببر بالا توی کانون بورسیه شو  کتابای درسیم ک از همه چی ...

خب مشکل همینه من فقط اختصاصیا موفقم نمیتونم عمومی بخونم معدلمم پونزده شونزده شد نمیدونم چجور ببرم بالا

خب مشکل همینه من فقط اختصاصیا موفقم نمیتونم عمومی بخونم معدلمم پونزده شونزده شد نمیدونم چجور ببرم با ...

نمیدونی ولی میتونی 

ببین عمومیا قلق داره خوندنشون اونم فقط و فقط تکراره

اونقدری بخون ک بشن ملکه ی ذهنت و دیگ نتونن بیرون بیان 

شاعر در وصف من میگه :زندگی در دل چشمان تو کندو زده است، طعم شیرین عسل با تو چشیدن دارد🙃بله اینجوریاس😎
2740
معدل چی؟

ب همین روشی ک گفتم بخون معدلت خود ب خود میره بالا 

امتحان ک از ی کتاب تو ی سیاره ی دیگ نمیاد 

همین کتابای خودتونه مطمئن باش

من خودم تو دبیرستان هیچوقت معدل پایین تر از 19/50 نداشتم الانم ک دوساله دانشگام باز همینه.. فقط تکرار

میشه قشنگ مفصل بگین چیکار کنم؟

عزیزم فصل ب فصل درس بخون دقیق و کامل

هر پاراگرافو چندبار تکرار کن

بعد خوندن تست بزن

مرور کن هر فصلو وقتی میخای ی جدیدو بخونی 

فاصله نگیر از درسات همیشه پا کتاب باش 

عمومیاتم قشنگ بخون و بفهم. اصلا سخت نیست

2706