2733
2734
عنوان

من نمیدونم چیکار کنم داغونم

| مشاهده متن کامل بحث + 326 بازدید | 43 پست
هیچ ربطی ب هیچ کدوم از اینا نداره. اگه ارادشو داشته باشی و خوب تلاش کنی بدون مشاور و آزمونم قبولی

خب فقط خوندن کافی نیست که مدرسه مون هم مدرسه نیست معلمامون اکثرا داغونن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب فقط خوندن کافی نیست که مدرسه مون هم مدرسه نیست معلمامون اکثرا داغونن

ببین. من متاهل بودم . تو یه مدرسه داغون بدون هیچ کلاسی با کتابای دست دو رتبه دو رقمی کنکور شدم

میخوای بهونه بیاری که قبول نشدنتو توجیح کنی از همین الان کتاباتو بزار کنار و منتظر بشین یه اصغر و جعفری بیان بگیرنت

ببین. من متاهل بودم . تو یه مدرسه داغون بدون هیچ کلاسی با کتابای دست دو رتبه دو رقمی کنکور شدم میخو ...

وا؟چه رشته ای میخوندین؟روش تون چی بود کلا صفرتا صد بگین 

2728
زمان چقدر باید بذارم؟دوم اینکه چجور حفظ میکردین؟

زمان ک الان خیلی دارین 

واس هر درسی یک ساعت یک ساعتو نیم وقت بذار ولی ب ساعت توجه نکن.. بخون خودش میگذره و مناسبه

چجوری حفظ کردنو بهت بگم ک من اینجوری نبودم ک ای کیوم بالا باشه. خیلی میخوندم خیلی زیاد. تکرار تکرار تکرار. هر صحفه ک تموم میشد میرفتم صفحه ی بعد برمیگشتم دوباره این صفحه ی قبلو مرورمیکردم. میدی واس  ی امتحان سه دور کتابو میخوندم ولی  نتیجش 20 بود

شاعر در وصف من میگه :زندگی در دل چشمان تو کندو زده است، طعم شیرین عسل با تو چشیدن دارد🙃بله اینجوریاس😎
برای کنکور نه صرفا مدرسه/چندتا کتاب تو یه روز بخونم

امتحان کنکور همون امتحان مدرسس فقط با عمق بیشتر و وسیع تر 

تو اونجوری ک خوندی واس مدرسه دفعه ی بعد برای کنکوری خوندن قیدا و عبارت‌های مهمو دقت کن و سعی کن بقول معروف مو رو از ماست بکشی بیرون. خیلی کارت راحته چون مقدماتو انجام دادی 

زیست شیمی فیزیک و دو تا عمومی تو یه روز 

زیست شیمی ریاضی و دوتا عمومیه دیگ تو روز بعد 

شاعر در وصف من میگه :زندگی در دل چشمان تو کندو زده است، طعم شیرین عسل با تو چشیدن دارد🙃بله اینجوریاس😎
وا؟چه رشته ای میخوندین؟روش تون چی بود کلا صفرتا صد بگین 

من ریاضی بودم. کنکور 89 شرکت کردم. هر کتاب تستی که داری مهم نیس فقط همه ی تستاشو بعد از خوندن هر مبحث یه بار بزن. بعد برو مبحث بعدی باز م تستاشو همه رو با دقت بزن. و باز برو مبعث بعد. بعد از تموم کردن سه فصل ( مثلا ممکنه یه هفته طول بکشه) و کنار تستایی که بلد نبودی علامت بزن. باز برگرد از اول باز اونایی که بلد نبودی علامت بزن. بعد اینکه تموم شد برو فصل4 . همینجوری باز سه فصل بعدی رو بخون. بعد از تموم شدنش برگرد باز از فصل یک تا سه رو فقط تستایی که مشکل داشتی رو حل کن. باز اونایی که باز بلد نبودی رو علامت بزن. بعد باز برو سراغ سه فصل دوم و همه تستاشو یکبار دیگه بزن. بعد از تموم شدنش برو سراغ فصل 7 تا 9 و با مثل قبل بخون و تست بزن. بعد از تموم شدنش باز برگرد از اول. این بار فصل یک تا سه رو فقط تستایی که بار آخر مشکل داشتی رو بزن و فصل چهار تا 6 رو فقط تستای مشکل دار و فصل 7 تا 9 رو باز همه تستاشو بزن

این برنامه رو برا همه درسات داشته باش

انقدر مسلط میشی رو درسا که هرسوالی بدن میتونی حل کنی

کتاب درسیاتو با همه ی تمریناش بارها بخون

2738
برای مدرسه چی چندتا کتاب بخونم؟

برا مدرسم میرسی

روز اول زیست شیمی ریاضی یدونه عمومی

روز دوم زیست شیمی فیزیک عمومی 2

روط سوم زیست شیمی ریاضی عمومی 3

روط چهارم رگزسشت شیمی فیزیک عمومی 4

تو چهار روز هم زیست و شیمیت کامل میشه هم عمومیات

بستگی ب برنامه ی هفتگیتم داره دیگ باید یخورده ماهرانه منطبقش کنی عزیزم 

بنظرتون وقت دارم و میتونم قبول شم؟

صد در صد. من بهت میگم من متاهل بودم. کلی با شوهرم دعوا داشتیم کتک کاری و این چیزا. شوهرم کتابامو پاره میکرد ولی من باز میخوندم. غذا پختن کار خونه برا منی که خونه بابام دست ب سیا سفید نمیزدم تو شهر غریب بودم

تو اگه بخوای فقط با کتابای دست دوم هم قبولی. من اگه مجرد بودم و شرایط تو رو داشتم تک رقمی میشدم

در ضمن. گوشی و اینترنتم از زندگیت کلا حذف کن. حتی برا نیم ساعت در روز هم استفاده نکن. کلا بفروش گوشیتو یا ببخش ب کسی

صد در صد. من بهت میگم من متاهل بودم. کلی با شوهرم دعوا داشتیم کتک کاری و این چیزا. شوهرم کتابامو پار ...

من نمیدونم چرا حافظه ام سنگ شده اصلا میخونم نمیتونم حفظ کنم

2706