2733
2734
عنوان

مادر شوهر آینده شو

| مشاهده متن کامل بحث + 898 بازدید | 90 پست
قطعا همین طوره  ولی بحث من حسادت ها و کرم ریختنای  غیر منطقیه که نمونشو زیاد تو نی نی سای ...

وای چقدر بد .خواهر شوهر منم یبار جلو شوهرم با شورت و سو تین اومد رد شد شاخ در آوردم خودم کلی خجالت کشیدم شوهرمم از خجالت سرخ شده بود بعد با حالت قهر رفت بیرون اما من به روی خودم نیاوردمش . خاک تو سرش مثلا دوتا دختر هم داره .خیلی بیشعور کلا

💑
کلا همیشه مادرشوهرا که بد نیستن  اینجا عروسا یه حرفایی از مادرشوهرشون میزنن و الکی بهانه میارن ...

من ی عروسای دیدم از صدتا مادرشوهر بدترن 

نمونش خواهرشوهر خودم 

رک به مادرشوهرش گفته بعد ازدواج پسری نداری اونم پیر زن مظلوم ۶ساله عروسشونم تاحالا ندیومش انقد اخلاق خواهرشوهرم بده یبار عید شوهرش رفته بود عید دیدنی با بچش 

مهرشو کزاشت اجرا البته به مادرشوهرم کشیده😅اونم یبار جلو من به شوهرم گفت خونه مادر زنت نرو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
قطعا همین طوره  ولی بحث من حسادت ها و کرم ریختنای  غیر منطقیه که نمونشو زیاد تو نی نی سای ...

ما که مطمئن نیستیم عروسمون حسود نیست یا بدجنس نیست ممکنه باشه بهتره خودمونو واسه هر برخوردی اماده کننیم که اختلاف پیش نیاد. 

دخترم تمام زندگی من
آره از الان دارم خودمو آماده میکنم برا بازی ب همسنام 😄😄😄😄 خاک بر سرپسرم یه جو غیرت نداره اگه ب ...

ول کن اونجا یه بابای جدید شاید براش پیدا کردی😆😆😆😂😂

💑
2740

من تنها کاری که میکنم اینه که وقتی برا پسرم زن گرفتم حتی الامکان میفرستمش یه شهر دیگه...حتی اگه بهترین خونه چند طبقه رو داشته باشم نمیزارم بیاد تو خونم وحتی نمیخام همسایم باشه...ازقدیم گفتن دوری ودوستی...اینطوری هم اونا راحت ترن هم ما

دوریو دوستی خواهر تمام

اره ولی بعضی هرقدر دور هستن سالی یبار بیان زهر شون رو میریزند میرن.مثل خواهر شوهر من کلا تو سه سال ازدواج ام سه بار دیدم یه خاطره خوش ندارم ازش. دیدم خیلی بیشخصیت کاتش کردیم راحت شدم

💑

من به پسرم وانتخابش احترام میذارم 

ازپیش خودم واسش زن انتخاب نمیکنم 

وقتی عروس گرفتم اندازه دخترم دوسش دارم

هیشوووقت بهش تیکه نمیندازم

هرجایی لازم بود پسرمو ادب میکنم که زنشو رنج نده

مایحتاج زندگیشو واسش فراهم میکنیم 

خودم زیردست مادرشوهر ذله شدم

اگه پسردار بشم حتما یه برنامه ای میچینم ک وقتی پسرم ازدواج کرد بتونم حمایت مالی کنم ازش تا اول ازدواجشو به جا خوشی و تفریح زیربار قسط نباشه و همش مدام فکر پول در اوردن برا تامین مایحتاج اولیه زندگیش نباشه

2706