2737
2734
عنوان

مادر شوهر آینده شو

| مشاهده متن کامل بحث + 898 بازدید | 90 پست
روبوسی کردن با بغل کردن و خوابیدن فرق داره هرچند من اصلا رو این موضوع حساس نیستم اما دیدم دخترایی که ...

نباید حساس باشه چون عشق به فرزند چیزی تیس که حساس بشه قطعا اگه فهمیده باشه خساس نیس چون خودشم پدر مادرشو دوس داره 

ولی دختری که از خانوادش محبت ندیده عقده ی میشه و به 

روبوسی مادر فرزندم حسادت میکنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تنها کاری ک نمیکنم با زندگیش کاری نخواهم داشت ولی اینکه بیخیال پسرام بشم اصلا و ابدا  فقط با ز ...

با عروس هات هم رفیق باش مث مادر شوهر من نباش این رفتار خیلی آزار دهنده است . آدم با همه وجودش حس میکنه مادر شوهرش فقط پسرش و میخواد و عروسش آدم حساب نمیکنه

💑
قربون خودم بشم انقد مهربونم ک مطمئنم یه عروس بی چشم و روگیرم میاد ک منو میذارن خانه سالمندان☹☹☹

😂😂😂😂😂😂😂الهی😂😂😂😂😂 خانه سالمند هم خوبه با همسن سالای خودت منچ بازی میکنی😆😆

💑
2728
با عروس هات هم رفیق باش مث مادر شوهر من نباش این رفتار خیلی آزار دهنده است . آدم با همه وجودش حس میک ...

نوشتم دیگه باهاشون خوب خواهم بود 

ولی خدایی خیلی درد داره ک فک کنن محبت به پسر برا حرص دادن عروسه بلاخره بچه منه پاره تنه منه نمیشه ک محبت به جفتشون یجور باشه ولی جوری هم رفتار نمیکنم ک انگار عروسم چغندره ک مادرشوهرم هرهفته رفتارش همینه 

مثلا واس پسرش وسایل پذیرایی میاره بعد ک پسرش خورد به من میگه توهم میخوری ینی نخور دیگه 

باز باران با ترانه محکم خورد رو در خانه در خونمون شکست🙁🙁🙁😕
2738
مگه قبلا نسبت به عروس نظر خیلی خوبی داشتم ولی از وقتی بعضی از عروسای نی نی سایتمو دیدم نظرم عوض شده ...

والا من ک حاضر پسرش صدتا بوس کنه فقط چوب تو آستین زندگی ما نکنن😕😕

💑
نباید حساس باشه چون عشق به فرزند چیزی تیس که حساس بشه قطعا اگه فهمیده باشه خساس نیس چون خودشم پدر ما ...

درسته عزیزم ولی اختلافات از همین چیزای کوچیک شروع میشه... مطمئنن عروس ما 100 درصد با معیارهای ما سازگار نیست و مهم اینه که ما قبول کنیم پسرمون قبولش داره و دوسش داره پس ما هم مجبوریم قبولش کنیم این که باز خوبه شاید خیلی از رفتارهای دیگه عروس به ما نخوره زمانی موفق هستیم که تفاوتاشو قبول کنیم و بپذیریم

دخترم تمام زندگی من
😂😂😂😂😂😂😂الهی😂😂😂😂😂 خانه سالمند هم خوبه با همسن سالای خودت منچ بازی میکنی😆😆

آره از الان دارم خودمو آماده میکنم برا بازی ب همسنام 😄😄😄😄

خاک بر سرپسرم یه جو غیرت نداره اگه ب باباش رفته بود این نبود اوضاع🤣

تو زندگیشون دخالت نمیکنم و بهشون میگم همیشه دعوا یا بحث رو پیش خودتون نگهدارید که جزو کارای مهم برای حفظ یه رابطس هر وقت بخوام برم خونش کمه کم از روز قبل خبر میدم اگر بخوام فرزندش پیشم باشه ازش اجازه میگیرم(تو همین نی نی سایت بود مادرشوهری که بدون اجازه بچه رو برده بود)حرفی نمیزنم دلش بشکنه با تیکه صحبت کنم یا کنایه بزنم کاری که دوست ندارم در حقم انجام بشه انجام نمیدم و کاری که دوست دارم بقیه برام انجام بدن رو انجام میدم

درسته عزیزم ولی اختلافات از همین چیزای کوچیک شروع میشه... مطمئنن عروس ما 100 درصد با معیارهای ما ساز ...

قطعا همین طوره 

ولی بحث من حسادت ها و کرم ریختنای  غیر منطقیه که نمونشو زیاد تو نی نی سایت دیدم 

مثلا خواهرشوهرم جلو شوهرم سینشو دراورد شیر داد بچش 

مادرشوهرم لباسشو جلو شوهرم عوض کرد

مادرشوهرم سرشو گزاشت رو پای شوهرم 

....

که نشونه از تربیت نادرست و محبت ندیدن اون خانومه 

خدایا هر عروسی میدی بده فقط این مدلی نده ککه بلای خانوادست

والا من ک حاضر پسرش صدتا بوس کنه فقط چوب تو آستین زندگی ما نکنن😕😕

کلا همیشه مادرشوهرا که بد نیستن 

اینجا عروسا یه حرفایی از مادرشوهرشون میزنن و الکی بهانه میارن که آدم شاخ درمیاره 

نظرم آدم نسبت به عروس عوض ممیشه

2706