2733
2739
عنوان

هشت هفته هستم مجبور شدم دندونم رو بکشم😢

| مشاهده متن کامل بحث + 198 بازدید | 19 پست
اهان نه عزیزم استرس نداشته باش برا جنینم خوب نیست

ینی کشیدن دندون خوب نیست؟

یا استرس؟

دعا کن مشکلی پیش نیاد

واقعا نمیتونستم تحمل کنم

😊مرضیه هستم😊 خدایا همیشه شکرگزارت هستم ازت میخوام برا یه لحظه هم منو به حال خودم نذاری ببخش اگه امانتدار خوبی نبودم بهم کمک کن و توان بده که بچه هام رو طوری بزرگ کنم که فقط و فقط بنده خودت باشن و خوب بندگی کنن...خدای خوبم به حق پنج تن همه آرزومندای بچه رو به آرزوشون برسون...خدای خوبم به همه ما فرزندان سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی عنایت بفرما...الهی آمین حالا یه صلوات هم هدیه کنین به روح اموات

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

ینی کشیدن دندون خوب نیست؟ یا استرس؟ دعا کن مشکلی پیش نیاد واقعا نمیتونستم تحمل کنم

استرسو میگم گلم

سعی کن اروم باشی بخاطر خودت و بچت

دعا میکنم هیچ مشکلی برات پیش نیاد و بچتم کاملا سالم و سلامت باشه همچنین خودت 😊

🌸و ان لیس للانسان الا ما سعی و ان سعیه سوف یری🌸
استرسو میگم گلم سعی کن اروم باشی بخاطر خودت و بچت دعا میکنم هیچ مشکلی برات پیش نیاد و بچتم کاملا س ...

ممنونم عزیزم 😘

انشاءالله

انشاءالله شما هم حاجت روا باشی گلم

😊مرضیه هستم😊 خدایا همیشه شکرگزارت هستم ازت میخوام برا یه لحظه هم منو به حال خودم نذاری ببخش اگه امانتدار خوبی نبودم بهم کمک کن و توان بده که بچه هام رو طوری بزرگ کنم که فقط و فقط بنده خودت باشن و خوب بندگی کنن...خدای خوبم به حق پنج تن همه آرزومندای بچه رو به آرزوشون برسون...خدای خوبم به همه ما فرزندان سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی عنایت بفرما...الهی آمین حالا یه صلوات هم هدیه کنین به روح اموات
2731

سلام خوبی😢 رفتم سونو . سام حاملگی بود اما گفت نسبت اینکه نه هفته ای خیلی کوچیکه جنین و قلب نداره😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 

بچم سقط شد😔 💔 میشه دعا کنین برام اگه صلاح خداونده یه بچه سالم بهم بده😢