2733
2734
عنوان

لطفا شیرازی های گل تشریف بیارن

1430 بازدید | 22 پست

سلام خانما یه متخصص اطفال خوب شیراز معرفی میکنید 

دکتر مدنی و کرمی زاده و کرمی فر معرفی کردن بهم نمیدونم کدوم بهتره

💕 خدا جونم💕 مواظب تو دلیم💓 باش ..😍       خدایا شڪرت ممنونتم    💓دوست دارم خداے مهربونم💓
سلام مامانای گل عصرتون بخیر

سلام برای چه مشکلی میخوای اخه کرمی زاده و کرمی فرد متخصص غدد هستن

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
سلام برای چه مشکلی میخوای اخه کرمی زاده و کرمی فرد متخصص غدد هستن

دخترم شش سالشه غذا نمیخوره اصلا 

پسرم ۹ ماهشه کم وزنه

💕 خدا جونم💕 مواظب تو دلیم💓 باش ..😍       خدایا شڪرت ممنونتم    💓دوست دارم خداے مهربونم💓

دکتر مدنی تعریفشو شنیدم ولی خودم نرفتم ولی خودم پاییز گذشته  پسرمو بردم دکتر کدیور تو درمانگاه امام رضا خیلی راضی بودم 

دکتر کرمی زاده هم شنیدم خیلی پولکیه

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
2738
دکتر مدنی تعریفشو شنیدم ولی خودم نرفتم ولی خودم پاییز گذشته  پسرمو بردم دکتر کدیور تو درمانگاه ...

عزیز کدیور که میگی واسه رشد بردی بچت رو ؟؟؟ 

کرمی زاده خب خیلی هم شلوغه و نوبتهای دیر میده و خیلیم اذیت میشی تو مطب

خدای مهربونم ، بخاطر همه اتفاقهای خوبی که به زودی واسم رقم میزنی ممنونم ! من به تو و توانایی هات ایمان دارم ، پس نگران هیچ چیز نیستم ! خودم و بدستت سپردم مواظبم باش😘 
دکتر مدنی تعریفشو شنیدم ولی خودم نرفتم ولی خودم پاییز گذشته  پسرمو بردم دکتر کدیور تو درمانگاه ...

یعنی چی پولکیه ...کدومو برم بنظرتون با توجه ب مشکلم

دکتر مظلومی عالیه حرف نداره

همیشه تشخیص درست و خیلی دقیق

آدرسش هم بیست متری سینما سعدی جنب رادیولوژی سابق دکتر پایدار

لطفا آدرس دقیق از ۱۱۸ بگیرین

اگر موفق نشدین بگین واستون پیدا کنم

خدایا شکرت❤️
دکتر مظلومی عالیه حرف نداره همیشه تشخیص درست و خیلی دقیق آدرسش هم بیست متری سینما سعدی جنب رادیولو ...

مرسی عزیزم الان‌من با این همه دکتر موندم کدومو برم آخه برا چکاب معمولی هم نمیخوام برم‌، میخوام اساسی معاینه بشن واقعا خسته شدم دخترم ۶ سالشه ب ۴ ساله ها میخوره 

یعنی چی پولکیه ...کدومو برم بنظرتون با توجه ب مشکلم

یعنی برا تشکیل پرونده پول جدا میگیره ویزیت هم جدا و نقد و داروهای گرون قیمت مینویسه البته اینا رو یه خانمی که بچه هاشو میبرد میگفت 

یعنی برا تشکیل پرونده پول جدا میگیره ویزیت هم جدا و نقد و داروهای گرون قیمت مینویسه البته اینا رو یه ...

جیبمونو که خالی میکنه اینجور  

2706