2733
2734
عنوان

لطفا شیرازی های گل تشریف بیارن

| مشاهده متن کامل بحث + 1430 بازدید | 22 پست
عزیز کدیور که میگی واسه رشد بردی بچت رو ؟؟؟  کرمی زاده خب خیلی هم شلوغه و نوبتهای دیر میده و خ ...

نه عزیزم پسرم تب بدون دلیل داشت و شکم دردهای شدید که با معاینه شکمش گفت یبوست شدید داره البته پسر من یبوست داشت ولی من جدی نمیگرفتم و یبوست چند ساله پسرم رو با یه داروی معمولی ولی روش متفاوت درمان کرد 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
مرسی عزیزم الان‌من با این همه دکتر موندم کدومو برم آخه برا چکاب معمولی هم نمیخوام برم‌، میخوام اساسی ...

عزیزم تصمیم با خودته

اما یک بنده خدایی بچه اش مشکل داشت هیچ کس نمیتونست مریضیش تشخیص بده تا تهران هم رفت

دکتر مظلومی با یک نسخه خوبش کرد

به هر کی آدرس میدم دعام میکنه

البته تصمیم با خودته

خدایا شکرت❤️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

جیبمونو که خالی میکنه اینجور    

اون خانمه میگفت دو تا دخترمو میبرم پنج تومن برا هر تشکیل پرونده میگیره و نفری ۵۵ هم ویزیت(پارسال) و داروهای خارجی و گرون که میگفت هر بار حدود ۵۰۰ برا دو تا دخترم خرجم میشه

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
عزیزم تصمیم با خودته اما یک بنده خدایی بچه اش مشکل داشت هیچ کس نمیتونست مریضیش تشخیص بده تا تهران ه ...

عزیزم اسم کوچیکش چیه؟؟؟

2731
عزیزم تصمیم با خودته اما یک بنده خدایی بچه اش مشکل داشت هیچ کس نمیتونست مریضیش تشخیص بده تا تهران ه ...

مرسی عزیزم ان شاالله منم جواب بگیرم 

💕 خدا جونم💕 مواظب تو دلیم💓 باش ..😍       خدایا شڪرت ممنونتم    💓دوست دارم خداے مهربونم💓
دکتر مظلومی عالیه حرف نداره همیشه تشخیص درست و خیلی دقیق آدرسش هم بیست متری سینما سعدی جنب رادیولو ...

دکتر مظلومی عالیه من چن ساله پسرمو بردم هر بار با یه نسخه سریع خوب شده

همراه با تاپیک بامداد خمار❤......گروه زرد....وزن اولیه ۱۰۳.۵😥.....وزن فعلی:۱۰۲.......هدف اول:۹۹...... وزن هدف ۸۵.....قد ۱۸۰....تاریخ شروع:۴ دی ماه