2733
2739
عنوان

اخه از کجا بیارم من انقدر پول!!!

393 بازدید | 11 پست

میخواستم برم کلاسای بیوتراپی و اسکین کر (مربوط به پاکسازی و ترمیم پوست و اینا . مراقبت های پوستی کلا)

که مثلا یه کاری داشته باشم یه دستم تو جیب خودم باشه انقدر منت شوهرو اینا رو سرم نباشه، حالا هزینه آموزش و مدرکش فقط 4 ملیون میشه تازه به غیر از وسایلی که باید بخرم. من اگه 4 ملیون داشتم که وضعم این نبود اخه!!

چرا انقدر هزینه هاش بالاست!!؟

سرنوشتت فقط و فقط دست خودته

عزیزم چی بالا نرفته 

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم چی بالا نرفته 

همینو بگو

این آمریکا نیست که هیچ غلطی نمیتونه بکنه؛ این ماییم که تو این مملکت هیچ غلطی نمیتونیم بکنیم، فقط نفس میکشیم

سلام گلم کدوم شهر؟من سه سال دستیار متخصص پوست بودم کاملا هم مسلطم حالا میخوام برم دنبال مدرکش میخوای ...

اصفهان

فرقی نداره هرجا بهتر بود میرم همونجا

همینه دیگه. کسی که نمیاد کلی اطلاعات و تجربه و مهارتشو مجانی در اختیار بقیه بذاره و برا خودش رقیب در ...

اخه 4 تومنم خیلیه خدایی من فکر میکردم نهایتش 2 تومن باشه اخه کلی هم وسیله میخواد

به نظرت بعد درمیارم پولشو؟؟

همینو بگو این آمریکا نیست که هیچ غلطی نمیتونه بکنه؛ این ماییم که تو این مملکت هیچ غلطی نمیتونیم بکن ...

اره 😓

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
2738
اخه 4 تومنم خیلیه خدایی من فکر میکردم نهایتش 2 تومن باشه اخه کلی هم وسیله میخواد به نظرت بعد درمیار ...

بستگی به خودت داره. اینکه چقدر استعداد داشته باشی، چقدر علاقه داشته باشی، چقدر خوش سر و زبون و اجتماعی باشی، ظاهر و آراستگی و تیپ و قیافه خودتم خیلی مهمه. و اینکه هدفت چیه. میخوای خودت مرکز تاسیس کنی یا جایی استخدام بشی و کار کنی?

خانومی از کجا این قیمتو پرسیدی کی قراره اموزش بده مدرکش معتبره بنظرت زیر نظر چه موسسه ای

اره معتبره گفته مدرک بین المللی میده

تو اصفهان

بستگی به خودت داره. اینکه چقدر استعداد داشته باشی، چقدر علاقه داشته باشی، چقدر خوش سر و زبون و اجتما ...

میخوام جایی کار کنم اگه بشه