2737
2734
عنوان

شوهرم بچه نمیخواد خیلی ناراحتم

| مشاهده متن کامل بحث + 2943 بازدید | 163 پست
شوهرم چند ماه بعد ۳۳ میشه

عزیزم به نظرم بهترین زمان الانه زودتر اقدام کن یعنی چی بچه نمیخام

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه نمیخواست باید موقع ازدواج میگفت این یه تصمیم دو نفره ست حق نداره تنهایی تصمیم بگیره😐 ببرش مشاوره 

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
2728
خیلی خوبه که بچه نمیخاد گناه داره بچه طفلکی با این وضعیت جامعه بیاد چی کار

اخه من دیگه بعدا شرایطشو ندارم. شاید برا پست داک اقدام کنم

زندگی را باید قدر بدانیم....... مبادا که ز دستان زمان کوچ کند 😍🤗
شوهرم چند ماه بعد ۳۳ میشه

ای بابا چرا آخه؟دیگه کی بچه میخادپس 

شوهرمن واسه اینکه ۳۰سالش نشه وبچه دارشده باشه پدرمنودرآورد دوماه قبل ۳۰ سالگیش بچه به دنیااومد🙂

من حلیم رو با نمک میخورم از حلیم شیرین هم متنفرم😁
2738
من و همسرم 32 هستیم و بچه نمیخواییم. من گاهی میگم یکی خوبه و همسرم میگه اصلا البته من ناراحت نیستم ...

اخه کلا که نمیشه بی بچه زندگی کرد 😭😭

زندگی را باید قدر بدانیم....... مبادا که ز دستان زمان کوچ کند 😍🤗
اخه کلا که نمیشه بی بچه زندگی کرد 😭😭

خیلی ها زندگی میکنن...چرا نمیشه  

خدا رو شکر که در تاریخ 2020/2/2 من و همسرم در آمریکا هستیم(من ملکه آبی پوش آتلانتا هستم).ماشاءالله لا حول ولا قوه الا بالله
2706