2733
2734
عنوان

کیا از روابط قبل ازدواج شوهرشون خبر دارن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 3388 بازدید | 82 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظر من ادم نباید راجع به گذشته ی همسرش کنکاش کنه همین قدر که متوجه بشی طرف آدم سالمیه کافیه ،پرسیدن از گذشته نه تنها سودی بحال ادم نداره بلکه باعث میشه یک عمر با شک و تردید و احساس ناامنی زندگی کنیم.من روز اول اشنایی  به همسرم گفتم لطفا چیزی از گذشته ی شخصی بهم نگه چون تمایلی ندارم بشنوم و تنها چیزی که اگر بوده ازش انتظار دارم که بگه اینه که اگر قبلا عقد کرده و یا ازدواج باید حتما بدونم

2731
از اونجا که فک و فامیلاش گفتن‌ دوست دختر میاورد خونه  و اینکه بعد ازدواج بیماری مقاربتی گرفتم& ...

چ بیماری ای؟

مهربان و ملایم باش، اجازه نده دنیا تو را زمخت و خشن نماید… به درد و رنج اجازه نده تو را بیزار نماید… به تلخی ها اجازه نده، شیرینی زندگیت را، از تو بربایند  
از اونجا که فک و فامیلاش گفتن‌ دوست دختر میاورد خونه  و اینکه بعد ازدواج بیماری مقاربتی گرفتم& ...

چ بیماری🙄

خدایا پسر کوچولوم هدیه خودت بود ک ب خیلی زود بعد ازدواجم امد و شوکه کرد مارو . خدایا  سالم ب دستم برسونش مامان فدای قدمات بشه عشقم ک زندگیمو قشنگ کردی برای ارامش زندگیم و سلامتی پسرم  دعا کنید
خب واسه مذهبی هم راهش هست صیعه کاری نداره که

من مطمعنم بهش هخخخ

خدایا پسر کوچولوم هدیه خودت بود ک ب خیلی زود بعد ازدواجم امد و شوکه کرد مارو . خدایا  سالم ب دستم برسونش مامان فدای قدمات بشه عشقم ک زندگیمو قشنگ کردی برای ارامش زندگیم و سلامتی پسرم  دعا کنید
2740

من بودم یه لحظه هم تحمل نمیکردم 14سالم بود ازدواج کردم ولی باهمون سن کم بهش گفتم اگه اهل کثافت کاری بودی دور منو خط بکش دست گذاشت رو قران که اهل زن بازی واین غلطا نبوده 

یه روزی رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدونیم اخرین بار بوده😥😣کی فکرشو میکرد یه روز با ادمایی حرف بزنیم که تا اخر عمرمون شاید هیچ وقت نبینیمشون🤩😍

منم یه بار تو جیبش قرص تاخیری پیدا کردم (ک چندتاش مصرف شده بود _ و یه دونش هم بریده بود،تکی بود) 

گفت از دوستم گرفتم ، برا خودمون بخورم..  زود ا..ی   داشت ، اما ما رابطه کامل نداشتیم ک بخواد برا خودمون بخوره...!!  و تا حالا هم برا من مصرف نکرده بود!!

نمیدونم راست گفت یا دروغ   

سفارش تایپ ، ترجمه ، پایان نامه و Spss پذیرفته میشود... عکس بفرست، صدا بفرست ، تایپ شده تحویل بگیر  

این گذشته آدم هابه خودشون ربط داره خیلی مضحکه واقعا جزحرفای کاملابی منطق اینطورباشه دزدوخلافکارومعتادبودن قبلشم به خودش مربوطه وهزاران چیزه دیگه درنتیجه نبایددرموردکسی که باهاش میخوای ازدواج کنی تحقیق کنی🙄🙄🙄

آدم احساس ماست مالی بهش دست میده

انسانم آرزوست .....

چرا یکی هم ک پیدا میشه میگه شوهرش دوست دختر نداشته میخواین کاری کنید بنده خدا شک تو دلش بیفته خیلی از مردا هستن هنوز دستشون به دختر نخورده خدا رو خوش نمیاد کسیو دودل کنین

تا پایان تاریخ استیکرم باردار میشم اگه خدا بخواد 😍😍