2737
2734
عنوان

کیا از روابط قبل ازدواج شوهرشون خبر دارن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 3388 بازدید | 82 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
از کجا میفهمید شوهرتون باکره نیس؟ 😶

از اونجا که فک و فامیلاش گفتن‌ دوست دختر میاورد خونه 

و اینکه بعد ازدواج بیماری مقاربتی گرفتم 

رفتیم دکتر شوهرم داشت 

و راه انتقال این بیماریا فقط و فقط رابطه جنسی یه

بوده ک بوده الان مهمه

نی نی یار جونم قبل ترکوندن ی ندا بده شاید پشیمون باشم🙃           یک وقتهایی هست مچ خودت رو در حال انجام دادن کاری میگیری که قبلا دیگران رو بابتش قضاوت کرده بودی. خیلی هولناکه، روبه رو شدن با خودت.
2740

من اون قبل از اشنایی با تو بوده اشکال نداره مهم الانه که خیانت نکنه درضمن هیچچ وقت به شوهراتون سخت نگیرید باهاش مثله یه دوست رفتار کنید که همه اتفاقای که براش میفته بهت بگه

من باکره بودم نامزدمم خیلی آدم خوب و ساده ای 

اینقدر که پارسال شب ولنتاین اصن نمی دونست چی هست بنده خدا 

ولی من متاسفانه خیلی دیر باورم و دیر اعتماد میکنم خیلی اذیت میشه بنده خدا هر کاری بگید کرده که من بهش اعتماد کنم و باورش کنم

من مطمئنم 

چون شوهرم مثل زن ها برای بدنش ارزش قائل میشه 

من اولین کسی هستم که باهام رابطه ی جنسی داشته 

آلفا هستم💪                                                       آدمای قوی پای رفتنشان سریع است و دست ماندنشان محکم، بستگی دارد اونارو به چه نتیجه ای رسونده باشید....                                    

حالا با خبر بی خبر دیگه کاری از دستت برمیاد

قشنگ ترین باغچه رو هم که زیرو رو کنی ی کرم توش پیدا می کنی

مهربان و ملایم باش، اجازه نده دنیا تو را زمخت و خشن نماید… به درد و رنج اجازه نده تو را بیزار نماید… به تلخی ها اجازه نده، شیرینی زندگیت را، از تو بربایند  
سیاستش بوده شک نکن

شک ندارم چون شوهرم خیلی مذهبی بود ما تو کل عقدم رابطه نداشتیم

خدایا پسر کوچولوم هدیه خودت بود ک ب خیلی زود بعد ازدواجم امد و شوکه کرد مارو . خدایا  سالم ب دستم برسونش مامان فدای قدمات بشه عشقم ک زندگیمو قشنگ کردی برای ارامش زندگیم و سلامتی پسرم  دعا کنید