2737
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
اره عزیزم احتمالا خودمم برم من رشت هستم

چه خوب منم شهسوار هستم رشت بهم نزدیکتره تا تهران . پیش کدوم دکتر میخواید برید ؟ شمام برای تعیین جنسیت میرید ؟ 

خدایا حاجت دلمو بده .....امیدم به خودته
اره عزیزم احتمالا خودمم برم من رشت هستم

راستشو بخوای من الان باردارم دختره از الان میخوام برنامه ریزی کنم برای جنسیت پسر . شوهرم یه دونه پسره برادر نداره چون دوسش دارم میخوام یه پسر داشته باشه . خودشم دوست داره ولی به روم نمیاره 

خدایا حاجت دلمو بده .....امیدم به خودته
راستشو بخوای من الان باردارم دختره از الان میخوام برنامه ریزی کنم برای جنسیت پسر . شوهرم یه دونه پسر ...

منم دوتا دختر دارم همسرمنم دوست داره وانمود می کنه که اینجور نیست اما من تصمیمم رو گرفتم

2740

من که شنیدم‌شدیدا سرطان زاست

من تو بارداری قبلی ام خیلی از این موارد را از

اینترنت رعایت کردم اما موفق نشدم پسر دار بشم اما تو دندان‌ پزشکی یه خانومی دکتر طاهره مختاریان رو به من معرفی کرد و گفت هر کی پیشش میره جواب می گیره غیر از چیزایی گه تو اینترنت رایگان گذاشته فوت کوزه گری شو نذاشته نمیدونم تو این دوران مطبش بازه یا نه اما مثل اینکه قبلا با مراجعین شهرستانی با واتس اپ یا اسکایپ کار میکرد لطفا اگه شماره ای از ایشون دارید برای من بفرستید و منو به آرزوم برسونید ازطرف خانواده شوهر تحت فشارم ،،،

من که شنیدم‌شدیدا سرطان زاست

من تو بارداری قبلی ام خیلی از این موارد را از

اینترنت رعایت کردم اما موفق نشدم پسر دار بشم اما تو دندان‌ پزشکی یه خانومی دکتر طاهره مختاریان رو به من معرفی کرد و گفت هر کی پیشش میره جواب می گیره غیر از چیزایی گه تو اینترنت رایگان گذاشته فوت کوزه گری شو نذاشته نمیدونم تو این دوران مطبش بازه یا نه اما مثل اینکه قبلا با مراجعین شهرستانی با واتس اپ یا اسکایپ کار میکرد لطفا اگه شماره ای از ایشون دارید برای من بفرستید و منو به آرزوم برسونید ازطرف خانواده شوهر تحت فشارم ،،،