2733
2734
عنوان

کوتاه کردن مو و وزی

| مشاهده متن کامل بحث + 2156 بازدید | 62 پست

دوساعت قبل از حموم به موهات شیر بزن.دوقاشق تخم کتان و با کمی آب بجوشون و از صافی رد کن مثل ژل میشه بزن به موی خیس و تمیز  بعد رو موهات حوله بنداز و سشوار بگیر کمی و بعد یه ساعت بشور

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام تنها چاره اینه که کوتاه نکنید وگرنه وزوایمیسه و می‌ره بالا پف می کنه .موهای منم همینه.ولی اگه ب ...

حالاچقدصب کنیم بلندشن موهامون،خسته شدم دیگه هیچوقت موهام بلندنبوده ایندفعه عزمموجزم کردم ونمیخوام به هیچ وجه کوتاه کنم ولی نوک موهام سوخته اینقددکلره وشرابی ورنگای دیگه کردم الان دوباره به سرم زده رنگ روشن بزنم

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
2742

فکرشوکنین شوهرم قیچی برداشت گفت خودم خوشگل کوتاه میکنم یعنی طوری موهامو خراب کرد که تاچندروز افسردگی داشتم،دوباره رفتم ارایشگاه یه کم مثلا درستشون کنه کوتاه ترشون کرد هرکاری میکنم ازجنگلی در بیام نمیشه  

💚به حکمتش دل بسپار...💚
چن قیمته؟ مثلا درچه حد وزشو از بین میبره؟لخت میشن موها یا نه؟

فکر کنم 24 , شوهرم میگیره قیمتش یادم نیست ,لخت لخت که نه , ولی با اون روشی که گفتم که برس چرخشی بزنی و بعد هم فولیکا , ظاهرش خیلی صاف میشه , مادرشوهر من هرجا مینشست میگفت ثمین رفته پول داده موهاشو صاف کرده , منظورش کراتینه بود 😐

تیکر کاهش وزن تا شب یلدا 😍😍😍💪💪💪     گروه آبی : وزن شروع 75 , وزن فعلی 65 , وزن هدف 50
2740
حالاچقدصب کنیم بلندشن موهامون،خسته شدم دیگه هیچوقت موهام بلندنبوده ایندفعه عزمموجزم کردم ونمیخوام به ...

رنگ نکن .من چن وقت پیش بخاطر مراسم عروسی موهامو امبره کردم پایینش دکلره 

از طرفی موهام همینطورش وز بودن الان  هم ک دکلره کردم و سوختن دیگه واویلا شده

حالاچقدصب کنیم بلندشن موهامون،خسته شدم دیگه هیچوقت موهام بلندنبوده ایندفعه عزمموجزم کردم ونمیخوام به ...

خوب اگه سفیدی ندارید بزارید رنگ خود موهاتون باشه . من موهام زود سفید شده ولی فقط رنگ ان می‌زارم هیچ وقتم دکلره .....نمی کنم موهای فر رو بدتر می کنه.

فکرشوکنین شوهرم قیچی برداشت گفت خودم خوشگل کوتاه میکنم یعنی طوری موهامو خراب کرد که تاچندروز افسردگی ...

همه میرزا کوچک خان تشریف دارن😂🤦‍♀️ایییی خدااا چی میشد اگه موهای لخت بهمون میدادی

فکر کنم 24 , شوهرم میگیره قیمتش یادم نیست ,لخت لخت که نه , ولی با اون روشی که گفتم که برس چرخشی بزنی ...

جدی پس خیلی خوبه

موهات چطورین خیلی وزن؟

بعد این حالت صافشون تا چن روز میمونه؟

2706