2752
2734
عنوان

دلم برای بابام کبابه

252 بازدید | 16 پست

از وقتی یادمه اذیتش کردم ، از همه لحاظ ، جدیدا خاستگار دارم ولی غصه خانواده دیونم کرده ، مادرم بیمارن ، دلم نمیخواد تنهاش بزارم ، بابام گناه داره ، دلم کبابه براش 

منم واقعا خانوادمو پیر گردم

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌نظر شخصی منه حمله نکنید هرکی یه نظری داره مجبور نیستید ک با نظرات من زندگی کنید😶‍🌫️😮‍💨متاسفانه تند مینوستم و حواسم به کلمات نیس 🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خیلی حس بدیه ، انگار عمق جهنمم

بخداااا

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌نظر شخصی منه حمله نکنید هرکی یه نظری داره مجبور نیستید ک با نظرات من زندگی کنید😶‍🌫️😮‍💨متاسفانه تند مینوستم و حواسم به کلمات نیس 🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️

بعد ازدواجم میشه بهشون خدمت کرد هیچوقت واسه جبران کردن دیر نیست نذار روزی حسرت بخوری مسئله ی ازدواجت به این موضوع ربطی نداره و فقط عذاب وجدان داری ولی بدون قاطی کردن این موضوع ها با هم دردی رو دوا نمیکنه فقط شروع کن به خوب بودن و جبران کردن اشتباهات

من بعد از یسال رفتم خونه پدرم  صبح زود میخاستم برگردم پدرم اصلا بلند نشد بدرقه ام کنه با اینکه ...

میدونید شما بهونه دارید از دستش ناراحت بشید من برعکس از بس اذیتش کردم دارم دق میکنم ، 

مادرم ذوق داره ولی من دارم دیونه میشم ، کارم شده غصه خوردن و ترس از آینده

دختر بدی نیستی براشون فقط کنترل اعصابتو نداری

بنظرم قبل هر چیز حتما ازشون حلالیت بخواه که ان شاء الله تو ازدواجت هم موفق باشی

2706