2733
2739
عنوان

ترس شدید از بچه دار شدن😭

| مشاهده متن کامل بحث + 16805 بازدید | 115 پست
نه اصلا،جدی میگم بخدا،همشون بعد ها قابل رفعه،دیگه کم کم داشتم کمبودش رو حس میکردم،دلم برای بچه و لبا ...

خدا کنه منم حالم خوب شه. همه افسردگی بعد زایمان می گیرن من افسردگی قبل زایمان😱

صلی الله علیک یا ابا عبدالله❤🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس چرا بعضیا میگن سزارین خیلیییی بدددده مردیم زنده شدیم دررررد داشتیم  میگن طبیهی دردش همون دی ...

برای بعد عمل میگن،آخه درد بعد عمل خیلیه

که اونم یه بسته شیاف از خونه میبری قبلش و حله

پمپ درد هم بخوای چه بهتر،عر وقت دردت گرفت ،یه دکمه داره بزنی،مسکن میره تو سرمت

تیکر تولد یه سالگی پسرمه،،، هر شب راااحت بخواب،خدا از چیزی که قراره فردا باهاش روبرو بشی ،خیلییی بزرگتره.  
2728

من اصلا از بچه خوشم نمیومد تا اینکه  کیست تخمدان داشتم مجبور شدم عمل کنم که موقع عمل یکی از لوله هامو برداشتن از ترس اینکه با یه لوله نتونم باردار بشم دیوونه شدم فقط گریه میکردم تازه سه ماه بود ک عمل کرده بودم با هزارتا راهکار گیاهی الان باردارم

اولی رو قرار بود طبیعی کنم . استرس داره که کی دردت بگیره کسی باشه یا نه .نصف شب نباشه دکتر در دسترس ...

ببینم شوهر آدم به تغییرات ظاهریش عکس العمل منفی نشون نمیده؟ اصلا براشون مهم هست یا نه

من اصلا از بچه خوشم نمیومد تا اینکه  کیست تخمدان داشتم مجبور شدم عمل کنم که موقع عمل یکی از لول ...

ایشالا که سالم بیاد بغلت❤🌹

2740
فقط آوردنش نیس که. تغییراتی که تو زندگی ایجاد می کنه غیر قابل برگشته

تغییرات برای همه هست وخیلی هم خوبه مثبت فکرکن من خودم دخترم 5 سالشه هنوز لباس حنابندونم اندازمه وزندگیمون خوبه خداروشکر 

ینی درد بعد از سزارین زیاد نی؟🤔

اگر شکم بند ببندی دردش یک دهم میشه 

درد سزارین درد بخیه ست بیشتر سوزشه 

به من مسکن داده بود ولی اصن نخوردم . یعنی درد نداشتم به اون ۱ورت .

دوست من چون بچه نداری و باید بیاری پس دلتو صاف کن مشکلاتشو بزار کنار قوی باش شروع کن .

تا زمانی که رسیدن به تو امکان دارد *** زندگی درد بزرگیست که درمان دارد
ببینم شوهر آدم به تغییرات ظاهریش عکس العمل منفی نشون نمیده؟ اصلا براشون مهم هست یا نه

نه اصلا 

تو بارداری و بعد زایمان اصلا 

با زایمان طبیعی شکم به حالت اولش برمیگرده .

تو سزارین حتما حتما باید شکم بند ببندی تا بره تو 

من زیاد تغییری نکردم بعد زایمانم 

بازم بستگی به رفتار همسرت داره

ولی همسر من چیزی نگفت حدود پنج شیش ماه بعد زایمان برگشتم به حالت قبل بارداری 

تا زمانی که رسیدن به تو امکان دارد *** زندگی درد بزرگیست که درمان دارد
آخه فقط وزن نیس که. مثلا پوستت ترک نخورد؟ جای بخیه رو اعصابت نیس؟

من که پوستم ترک نخورد چون مدام با روغن زیتون موقع بارداری چرب میکردم جای بخیه هم که دیده نمبشه 

کاش خوشبختی هم مثل مرگ حق بود
من که پوستم ترک نخورد چون مدام با روغن زیتون موقع بارداری چرب میکردم جای بخیه هم که دیده نمبشه 

ینی جاش نمی مونه بخیه؟

بعد ببخشید چند بار درروز چرب می کردی؟

2706