2733
2734
عنوان

کسایی ک از جواب ازمایش سردرمیارن لطفااااااا

| مشاهده متن کامل بحث + 263 بازدید | 74 پست
منکه راه خودمو پیش رفتم هر ماه میرم. و دیگه دوز دارومو خودم فهمیدم و رو رنج نرمالم. اووف قبلا یکسری ...

ان شالله که همیشه رو رنج نرمال بمونه  

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین این یه سال گذشته زندگیم پر از تنش بود سه بار آزمایش دادم هربار هی عدد تی اس اچ رفت بالا ...الان ...

وای منم دقیقا مث شمام وقتی ناراحت میشم گلوم ب شدت درد میگیره😭😭

فردا حتماباید برم دکتر

آنان که به سرمستی ما طعنه زنانند..بگذار بمانند به خماری که زما هیچ ندانند..
حالا من نمی‌دونستم تیرویید دارم که ...من می‌دیدم موهام همینجوری داره نازک میشه و می‌ریزه...آزمایش دا ...

من پریودم مشکل دار شده بود. ولی موهامم نازک میشد

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️
2728
نه اصلا. شما قرص لووتیروکسینو میگی؟؟؟ والا من هرسری خوردم tsh ام شده ۱۵ اینا اتقد بالا رفته. ...

نه عزیزم متی مازول میخوردم برا پرکاری

وای منم دقیقا مث شمام وقتی ناراحت میشم گلوم ب شدت درد میگیره😭😭 فردا حتماباید برم دکتر

عزیزم نمی‌خوام بترسونمت چون خودمم همین مشکل رو دارم فقط می‌خوام اگاهت کنم عین خواهر بهت میگم عمه شوهرم وقتی ما ازدواج کردیم از همین تیرویید و همین عدد پایین شروع شد علایمش مثل من و شما بود الان بنده خدا باید تیروییدش جراحی بشه هرچی که شد هرررررچی که شد غصشو نخور ...حیف از سلامتیت عزیزم

من پریودم مشکل دار شده بود. ولی موهامم نازک میشد

مثلا هر بار چند روز عقب می افتاد واسه شما ؟من اگه این ماه ۲۷ بود ماه بعد ۳۰ ماه بعدش ۳ بعدش ۷م....همینجوری دو سه روز می‌رفت عقب و .... اینم نامنظم محسوب میشه؟

2740
عزیزم  متی مازول ایرانیش خیلی خوبه منم قبلا خوردم.برای پرکاری ولی ما لووتیروکسینو میگیم برا ...

اره عزیزم میدونم قرص کم کاری لووتیروکسین هستش. ولی فک کردم اونم مثل متی مازول باشه ک ایرانیشم خوبه

مثلا هر بار چند روز عقب می افتاد واسه شما ؟من اگه این ماه ۲۷ بود ماه بعد ۳۰ ماه بعدش ۳ بعدش ۷م....هم ...

مال منم چن روزو عقب میفتاد بعضی اوقات ولی از متخصص زنانی که رفتم پرسیدم گفت دو سه روز اشکال نداره. ببخشید ولی مال من حجم پریودیم کم شده بود

اره عزیزم میدونم قرص کم کاری لووتیروکسین هستش. ولی فک کردم اونم مثل متی مازول باشه ک ایرانیشم خوبه

نه بعضی داروهای ایرانی متاسفانه زیاد کیفیت ندارن. من الان باردارم و شیاف پرژسترون استفاده میکنم دکترم میگه فقط خارجیشو بخر ایرانیش کیفیت نداره. ولی تو بعضی داروها خوبه ایرانیا

عزیزم نمی‌خوام بترسونمت چون خودمم همین مشکل رو دارم فقط می‌خوام اگاهت کنم عین خواهر بهت میگم عمه شوه ...

همینطوره عزیزم..😔خیلی ممنونم ازت عزیزدلم❤❤❤

آنان که به سرمستی ما طعنه زنانند..بگذار بمانند به خماری که زما هیچ ندانند..
نه بعضی داروهای ایرانی متاسفانه زیاد کیفیت ندارن. من الان باردارم و شیاف پرژسترون استفاده میکنم دکتر ...

اره متاسفانه بعضی داروها کیفیت خوبی ندارن

سلام بچه ها 

الان که این پست رو دیدم خواستم یه جای خوبو بهتون معرفی کنم که خودم چند وقته دارم ازش استفاده میکنم بخاطر مادر که عمل انجام دادن و باید هر چند وقت یبار ازمایش بدن ولی نمیتونه هرکت کنه از یه نفر از اشناهامون شنیدم که میان منزل و ازمایش میگیرن یکم ترسیدم گفتم اعتماد نمیشه کرد اول برای خودم یه چکاپ سفارش دادم ببینم اصلا راسته یا الکی تبلیغه زنگ زدم به ازمایش انلاین و گفتم چکاپ میخوام همون لحظه مشخصاتمو گرفتن و گفتن فردا صبح همکارمون میان برای ازمایش و به ازمایشگاهی کهخودتون میخواین تحویل میدن جالب بود که حتی جواب هم برام اس ام اس شد و من هیچ ارتباطی با ازمایشگاه نداشتم و مونده بودم خونه خواستم بگم الان با خیال راحت برای مادرم دارم انجام میدم و دلم میخواست به کسای که شرایط من رو دارن پیشنهاد کنم از ازمایش انلاین استفاده کنید