2737
2734
عنوان

خانومایی که دوس دارین موفق و سحرخیز و فعال باشین

| مشاهده متن کامل بحث + 1859 بازدید | 47 پست
ب هر حال من ک فک میکنم  پُشتکارو انگیزه تون خوبه  آزمایش خون و تیروئید بدین

اره پشتکارم خوبه الانم دانشجوی دکترام ولی بعد از ازدواجم تنبل و بی انگیزه شدم بخصوص جدیدا زیاد میخوابم این کتاب خیلی عالی بود ببینم از فردا چیکار میکنم 🤗🤗

زندگی را باید قدر بدانیم....... مبادا که ز دستان زمان کوچ کند 😍🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خود کتاب نیست بشه خریدش؟ البته من ده دوازده سالی میشه صبح زود بیدار میشم، زیاد بخوابم عذاب وجدان می ...

فک کنم تو نمایشگاه ها یا کتابفروشی ها باشه. میتونی از  pdf پرینت بگیری

2731
شماکه خوندی چی میگه مثلا؟

ماجرای زندگیشو تعریف کرده و از سحرخیزی و فوایدش گفته بعدم اومده تو فصل های دیگه دقیقا گفته صبح ها باید چجوری زود بلند شین. کتاب انگیزشی و خیلی عالی هست منکه خوشم اومد البته تا نصفش خوندم فعلا.

2738
ماجرای زندگیشو تعریف کرده و از سحرخیزی و فوایدش گفته بعدم اومده تو فصل های دیگه دقیقا گفته صبح ها با ...

انشاالله این کتاب به همگی کمک کنه به منم کمک کنه واقعا عذاب میکشم میخوام دوس دارم صبح زود بیدارشم ولی نمیشه واقعااا غصه میخورم چون خیییلی از کارام عقب میوفته

همیشه لبخند بزن  اینو بدون به اون چیزی که میخواهی میرسی  برای رسیدن همگی به آرزوهاشون یه صلوات بفرس تا اینجا اومدی  
مرسی دستت درد نکنه 😘 من خودمو هی مجبور کردم صب زود بلند شم الان بعد ی هفته خودکار بیدار میشم.....ح ...

ایول بهت 👏👏👏👏

انشاالله این کتاب به همگی کمک کنه به منم کمک کنه واقعا عذاب میکشم میخوام دوس دارم صبح زود بیدارشم ول ...

حتما کمکت میکنه راهکارهایی که گفته خلاصه یادداشت کن